Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent sötétséggel álmodni?

Mit jelent sötétséggel álmodni?

Figyelt kérdés
Tegnap este azt álmodtam, hogy a suliból hazafelé sétáltam ESTE. Kijöttem a suli ajtaján és azt láttam, hogy teljes sötétség van az utszákon. Aztán tapogatózva végük hazaértem. Nagyrészt ennyi ragadt meg belőle. Nem tudom mi lehet a jelentése, de ha valaki tud rá egy választ akkor kérem írja meg
2022. jan. 15. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem félsz a sötétségtől? Vagy a sötétben?
2022. jan. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#1

Nem mondhatnám, hogy felék. Nem írtam le a kérdésem kifejtésébe, de jelenleg elég bizonytalan/szomorú időszakban vagyok.

2022. jan. 15. 20:24
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor pont ezért álmodod ezt
2022. jan. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Grimfox ***** válasza:
A való életben bizonytalan vagy, nehezen találod meg a biztos pontot, a biztonságot. A sötétség jelenthet bizonytalanságot, mert "nem látod, hová lépsz", és mivel hazafelé tartottál, biztonságot, nyugvópontot, biztos pontot keresel. Megeshet, hogy a való életben valami akadályoz a stabil alaphoz való visszatérésben, és emiatt bizonytalan, esetleg tudat alatt feszült vagy. Az iskola a megfelelés kényszerét szokta jelenteni általában, így ezen az életterületen kell kezdeni a keresést.
2022. jan. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lényegében gondolom későn végzel és nem is nagyon találod magad a világban jelenleg.
2022. jan. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
18%
Miaza utszákon?
2022. jan. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy pár éves időszakom, mikor rengetegszer álmodtam ezt!

Mentem valahová, a helyszív változó és lényegtelen. Egyszercsak besötétedett, de mentem tovább és végül újra kijutottam a világos részre.


Ez egy nehéz, kilátástalanabb időszakot jelez. De végülis pozitív a vég, hiszen te iskijutottál a fényre. Biztosan legyőzöd majd a nehézségeket.

2022. jan. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!