Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez most mit jelenthet?

Ez most mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Férjes asszony vagyok, kicsi babám van. Férjem fél éve kint dolgozik külföldön. Több hete a tescoban találkoztam a legelső szerelmemmel futólag (3 évig jártunk, én szakítottam és most londonban él),lényeg, hogy ahogy megpillantottuk egymás fél percig néztük a másikat aztán elment a tesójával tovább. Kint a parkolóba még láttam...azóta hetek teltek el, de minden nap majdnem róla álmodok, 2 fajta van..mikor úgy álmodok róla hogy zajlik a családi életem csak a férjem helyett ő van a másik, hogy találkozok vele és el akarjuk egymás csábítani (neki is van bnője)és ahogy a lakásra kerülünk és egymásnak esnénk mindig felkelek! Miért van ez? Imádom a férjem és alig várom, hogy hazajöjjön...megjegyzem a sex is sokkal jobb a férjemmel mint vele volt anno.
2010. szept. 9. 11:40
 1/2 anonim válasza:
magányos vagy és megkívántad a volt pasid, ne foglalkozz vele, majd elmúlik. nem érdemes egy fútó kalandért firredobni mindent, nameg őt is szétválasztani a párjátol. mert valószínűleg el fog múlni a fellángolás.
2010. szept. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem is akartam..azt hiszem félreértettél..csak kíváncsi voltam miért álmodom róla!
2010. szept. 12. 20:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!