Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban szűltem, de férfi...

Álmomban szűltem, de férfi vagyok. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Az ex feleségem is ott volt. fogta a kezem. Nagy nehezen kinyomtam a babát, de az egy citromsárga műanyag baba volt. tudtam, hogy lesz még egy baba. De akárhogyan nyomtam, nem akart kijönni.

Van ennek jelentősége? Más is álmodott férfiként hasonlót?



2022. jan. 19. 22:31
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ja és tudtam, hogy a másik baba lesz az igazi, hús-vér baba. Álmomban ebben egészen biztos voltam
2022. jan. 19. 22:32
 2/14 anonim ***** válasza:
46%
Azt, hogy át fogod műttetni magad nővé.
2022. jan. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jött ki lehet csak székrekedés volt.
2022. jan. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
39%

2-es nem mond hülyeséget! Igaza lehet. Volt ez máskor is vagy erre utaló jel másik álomban?


Ha nem és nem is jön elő, akkor el kell.engedni.


Ha ismétlődik, akkor foglalkozni vele.

2022. jan. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
70%
Szerintem ovis korodban átoperáltak, mert nem védett meg a bölcs vezér, de igazából lány vagy.
2022. jan. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
65%

Előző életedben nő voltál.

Ezt jelenti.

2022. jan. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Jó, ha már ilyen humorosra vettük a figurát, akkor igyekszem igazodni hozzátok.

Nővé operáltatni magam?

Nem terveztem ilyet. Meg iszonyodom ebbe belegondolni is. Ám reggel bizony végigfutott az agyamon, hogy nem-e ezt jelenti.

Igen, ez közvetlen azután történt, hogy átvizsgáltam magam, hogy nem e nyomtam kivalamit az éjszaka folyamán. Hála istennek, nem.

Székrekedés, na az pont, hogy hígabbra sikerült az elmult két napban. Amúgy belegondolva, meglehet, hogy csak fingottam alvás közben és az így jött ki.

Ja, de viccet félre téve.... szerintem nem operáltak át gyerekkoromban. Ez egészen biztos, mert egyrészt van fütykösöm, másrészt két gyerekem is a DNS teszt szerint. Igy fizethetem a gyerektartást, de ez egy másik történet.

Előző életemben nő voltam-e? Ezen elgondolkodtam, de nem emlékszem erre.

Aztán filózofálgattam az elmúlt órában az álmom jelentésén. Talán csak a terhek megszabadulásáról szol. Tettem le terheket magamról, de azok nem voltak igazi terhek,inkább csak amolyan mű terhek és a valódi terheketmég mindig cipelem. Talán ezt jelenti.

Mondjuk tegnap pont próbáltam hívni az exfeleségemet, hogy beszéljek a gyerekekkel 1 hónap után, meglehet, hogy ez lehet az álom oka. A 2. gyerkőc születésénél ott voltam. Talán emiatt álmodtam, hogy ott volt mellettem az ex a szülésnél.

Mindenesetre még sosem szűltem álmomban és ez volt fura igazából.

köszi a válaszokat, ment a felpont mindenkinek. Megnevettettetek. Köszi.

2022. jan. 20. 00:42
 8/14 anonim ***** válasza:
Nincs a környezetedben állapotos nő? Férjeknél néha elő szokott fordulni, hogy úgy kezdik érezni magukat, mint ha ők lennének várandósak. De volt már olyan is, hogy egy nő legjobb barátjánál jött ez elő. Ez megnyilvánulhat akár álom formájában is. Couvade-szindróma a neve: [link]
2022. jan. 20. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
nincs
2022. jan. 20. 01:00
 10/14 anonim ***** válasza:
Bűn tudatod van ,hogy nem foglalkozol a gyerekeiddel. Ezt jelenti.
2022. jan. 20. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!