Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Kb 1-2 havonta álmodok ugyanar...

Kb 1-2 havonta álmodok ugyanarról az emberről, mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés

Elég rossz álom és mindig rosszul érint. Általában sétálok az utcán valahol és össze találkozok vele. Idősebb 50-60as pasi és az arca nagyon csúnya, igénytelen és emellett mintha valami furcsa betegsége lenne. Mindig mikor meglát meg akar érinteni és ha nem engedem akkor elkezd üldözni utánam futni és miután elfáradtam hátra nézek és eltűnik, és nem jön vissza csak ha következőre álmodok vele megint. Mindig ugyanez történik.

(Van pár alvás zavarom, rengetegszer volt alvás paralízisem, de már az is egyre ritkábban).

Köszönöm a segítséget!



2022. márc. 5. 09:28
 1/3 Senior Séf ***** válasza:
22%
Azt jelenti, hogy alszol. Ne keress értelmet az álmokban. Ebbe még Freud is belebukott.
2022. márc. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
🤓 Azt hogy SZERETED ! 🤓
2022. márc. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha 60-as fráterek nőket akarnak fogdosni az utcán az elég gáz még álmodni is nem, hogy a való életben.

Én még fiatalabb pasi vagyok de kergetett már végig az utcán egy takarítónő ez így rendben van?

2022. márc. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!