Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet, ha már másodszo...

Mit jelenthet, ha már másodszor álmodtam ezt a barátnőmről?

Figyelt kérdés
Már kétszer álmodtam azt, hogy oldalammal fekszem a fal felé fordulva és a barátnőm mellettem fekve úgy megszorít a mellkasomnál hátulról két kézzel, hogy szinte szétfeszít mindent a mellkasomnál:D tudom, hogy ez nagyon hülyén hangzik és bénán, de mindkétszer ijedten riadtam fel amikor ezt álmodtam... 3 éve vagyunk együtt, és együtt élünk 2,5 éve. Fogalmam sincs mit jelenthet ez, hogy kb az életet kiszorítja belőlem álmomban.

2022. márc. 5. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
passz, ma az első b nőmmel összejöttem álmomba xd
2022. márc. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%

Folytogatva érzed magad a kapcsolatban valami miatt.

Nem ismerlek titeket persze így csak nagy általánosságokat tudok mondani. Azt látom a leírás alapján, hogy nagyon hamar összeköltöztetek. Biztosan nagyon szeretitek egymást, de az álom azt jelzi, hogy neked ez a folyamatos együtlét kicsit sok. A barátnőd talán túlzásba viszi a szeretgetést. Ilyesmik.

Gondold át, hogy van-e valóság alapja annak, amit írok, és csak ezután beszéld meg a barátnőddel!

Az is lehet, hogy szimplán rosszul vettél levegőt, horkoltál esetleg, ami minimál fulladásérzettel is járhat. Ebből lehet egy ilyen nagyon ijesztő álom.

2022. márc. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2#: gondoltam erre én is, viszont nem szeretget agyon egyáltalán vagy ilyesmi, nem féltékenykedik, de azért vannak olyan dolgok amik miatt talán álmodhatom ezt ismétlődően. Több mindenben dönt ő kettőnk közül, de nekem is van szavam, nem tudom. Nem mondja meg, hogy mit csináljak és mit ne, igazából nem tudom, de nem hiszem hogy rossz levegővétel miatt álmodom ugyanezt többször is.
2022. márc. 5. 12:57
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy alvási apnoed van, az okozhat ilyen tüneteket és ezeket beépíted az álmodba. Egy kivizsgálás nem ártana, mert ennek lehetnek követekzményei
2022. márc. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi, nem nagyon horkolok meg ilyesmi.
2022. márc. 5. 18:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen jár horkolással, csak egy ideig (pár másodpercig - fél percig) "leáll" a légzés, és utána sokszor felriad az illetö arra, hogy nagy levegöt kell vennie! Elég jól passzol az álmodhoz!
2022. márc. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ebben lehet valami. Félálomban fordult elő mindkétszer eddig, és akkor amikor már nagyon fáradt voltam..
2022. márc. 5. 22:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!