Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Eskuvovel almodtam meg fogok...

Eskuvovel almodtam meg fogok halni?

Figyelt kérdés

Álmomban egy gyönyörű hosszú hofehér ruhában voltam,egy nagy lépcsőn kellett felmennem,egy terembe vezetett,ahol 2vőlegény es egy pap várt.be kellett csuknom a szemem mert tudtam hogy valami ajandekot hoznak nekem (legalabbis ezt hittem) mikor a pap valami 2 ragyogo ilyen gloria feleseget hozott,amit felengedett a 2 volegenyem feje fele es ott ragyogott nekik,es ez jelentette (gondolom) hogy meghazasodtunk 3-an. Azt tudom a bal oldalamon allo volegenyem ismertem,mintha szerettem volna, az arcat viszont nem lattam. A jobb oldali nem tudom ki lehetett,de az arcat neki sem lattam.

Azt hallottam eskuvo az rossz esemenyeket,esetleg halalt jelent

Mit gondoltok mit jelenthetett?



2022. márc. 9. 14:04
 1/5 NTBS ***** válasza:
100%
Ajánlanék egy álmokról szólókönyvet, amiben le van írva a válasz.
2022. márc. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Ha vágysz már esküvőre, házasságra azt is jelentheti, vagy valamilyen nagyobb döntés előtt állsz vagy voltál és a 2 fiú jelképezheti a választási lehetőségeket? 🙂
2022. márc. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Befurakodtál egy meleg esküvőre.
2022. márc. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elég specifikus álom ez. A glória az jó, megbízható embereket jelöl általában. A házasság az egyesülést, egyességet. Tehát utalhat arra, hogy valakikkel bizalmi kapcsolatba kerülsz, de nem feltétlen szerelemre.

Nem jelent halált, a menyasszonyi fátyol jelenthet halált, de azt is inkább csak súlyos betegségben szenvedőknél szokták így értelmezni.

2022. márc. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szimplán sok volt a Guns N' Roses

[link]

2022. márc. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!