Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam hogy egy volt...

Azt álmodtam hogy egy volt osztálytársammal házasodtam össze akivel több mint 15 ève nem is találkoztam. Mièrt?

Figyelt kérdés

2022. márc. 18. 08:31
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
?? Ez találós kérdés?
2022. márc. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem, nem az. Mièrt lenne az?
2022. márc. 18. 08:57
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem èrtem mièrt álmodtam ezt mikor sosem beszèltünk ès azon kívül hogy facebookon ismerősök vagyunk nem is találkoztunk mióta elballagtunk.
2022. márc. 18. 08:59
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Valószínűleg be manifesztált.Ez volt az első lépés. Jön a második a nászéjszaka. Készülj fel !
2022. márc. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem jelent.
2022. márc. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben mindegy kinek az arcát tette oda a tudatalattid. Az esküvővel kapcsolatos érzéseid fontosabbak az álomban.
2022. márc. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azért nem szeretem ezt a gyakoris álomfejtegetést, mivel nem ismerünk.

Hány éves vagy? Nem? Van, volt, van kilátásban komoly kapcsolatod? Bocsáss meg, de van valami fétised, vagy valami erős beidegződésed, hogy pl nekem a szőke hajú emberek tetszenek? Van valami olyan tulajdonság, ami közös halmaz azokban az emberekben, akik eddig tetszettek? Hiányzik valami abból az életszakaszból?


Itt az elméletem:

Tudat alatt (vagy tudatban is) magányos vagy, igényed lenne már egy erős elköteleződésre, esetleg úgy érzed, a társadalmi, családi nyomás vagy bármi miatt, de már fontos lenne, hogy megállapodj.

Az agyad pedig 2 eltérő dolog miatt kaparhatta elő azt az embert:

a) valami miatt tetszik. nincs ebben semmi

b) osztályfásként tulajdonképpen egy "törzset" alkottatok, napi szinten találkoztatok évekig, és együtt küzdöttek egy életszakasszal. Hiába nem voltatok tán akkor sem jóban, az agyadnak hiányzik ő, hiányoznak azok az emberek. Az agyad lezáratlannak érzi ezt a kapcsolatot. Agyban még valahol ősember vagyunk, akik pár tucatnyi csapatokban élték le az életüket. Nem arra vagyunk bekódolva, hogy ezeket a csapatokat folyamatosan váltogassuk, hiába követeli meg ezt az ipari társadalom.

Egy osztálytalálkozó lehet jót tenne a lelkednek, akár eljön ez a személy, akár nem, mert hidd el, ez nem csak róla szól, de az egész akkori életedről.

2022. márc. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ő egy évvel fiatalabb tőlem, én 30 ő 29 éves. És nagyon szép nő. És igen, ebben a magányosság dolodgban is igazad van.
2022. márc. 19. 14:34
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor azt hiszem már mindketten tudjuk a megfejtést :) Jó hogy kiírtad, és szembenézel az érzéseiddel, sajnos nagyon sokan nem hajlandóak erre.
2022. márc. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!