Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban régi ismerősök...

Álmomban régi ismerősök vették fel velem a kapcsolatot. Ez utalhat magányra?

Figyelt kérdés

Alapból elég magányos vagyok, nincsennek igaz barátaim, inkább csak haverok..

Álmomban viszont sok régi ismerősöm írt rám messengeren, hogy mi a helyzet, hogy vagyok, és ez nagyon jó érzéssel töltött el. Ennyire emlékszem.



2022. márc. 25. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Hàt ennek én is örülnék de msn en nemtud irni de a szàmom tudja :) vagy whats app viber..


Lenne mit elmondania..én őszinte voltam..és az összeveszés is félreértésből volt..

2022. márc. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amugy nincs jelentősége ..

Mi vkivel ugyanazt akartuk ugyanazt àlmodtuk és mégse lett happy end..mert azt mondta túl nagy a képzelőerőm..és hogy csak olvasott..tud rolam mindent hogy végig mellettem volt ..

De nekem nem az kellett hogy anonim hitegessen vki aki nem is biztos hogy Ő..hanem csak aki fogta volna a kezem a bajban..

2022. márc. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2 Az online dolgok nagy része ilyen, ritka, hogy nem. Lehetett volna rosszabb is, találkozás egy ismeretlennel tragikussá is válhat.. Sajnálom, tudom milyen a vérző szív.
2022. márc. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Örülj, hogy álom volt, a valóságban az ilyenek mindig valami mlm-be akarnak beszervezni, vagy más kihagyhatatlan üzleti ajánlattal keresnek meg :D
2022. márc. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is gyakran vannak hasonló álmaim.. főleg azzal a személlyel akivel sok közös emlékem volt, csak sajnos vége lett.. őszintén én utálom ezeket az álmokat mert csak elhitetik az emberrel, hogy jóban lehetnek közben meg nem..😅
2022. márc. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!