Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet kék beltéri...

Mit jelenthet kék beltéri medencével álmodni?

Figyelt kérdés
Egy ideje sokszor megjelenik az álmaimban a medence. Ma pl.az egész medence kék volt, sötét kék csempe, medence és emiatt félelem érzet volt bennem valamiért, de közben meg nyugodt is volt mert teljes csend volt ott, egyedül a víz csobogását lehetett hallani így visszhangosan az egész helyen. Az álomban egyszerűen csak úsztam a medencében, ami nem volt nagy, közepes volt. Egyedül voltam a ott, de tudtam, hogy kint vannak emberek, mégse tudtam szólni nekik ha épp ki akartam menni onnan mert féltem. Érdekes álom volt, kíváncsi lennék hogy valaki tudja e mit jelenthet e vagy jelképezhet. Mert szokták mondani, hogy azokat álmodjuk amiken aznap gondolkodtunk vagy látunk de én medencével még csak nem is találkoztam, nem is gondoltam rá. Ezért érdekes, hogy mostanában több medencés álmom volt.

2022. márc. 30. 16:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát a kék szín elvileg haragot jelent, a medence jelentését pedig ez a cikk elég jól leírja :

[link]

2022. márc. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!