Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Apa -83 ban halt meg soha nem...

Apa -83 ban halt meg soha nem almodtam vele ma ejjel jott es belevagott bal oldalt a hajamba szinte kopaszra Novesztem a hajam es sirtam duhongtem de le kellett vagni a masik oldalt is elol hosszu maradt Mi ez az alom?

Figyelt kérdés

#halott apaval almodas
2022. ápr. 11. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:
45%

először is nyugodj meg. nem minden rémálom jelent rosszat. pékdáúl én tarantulákról szoktam álmodni, s nagyon is félek stb. de az jót jelent az álmoskönyvek szerint.


az álmoskönyveimben azt olvastam h ha más vágja le a hajunkat, akkor vagy szerelmet jelez vagy pedig bánatot. az is lehet h mindkettőt. vele szeretsz valakibe s bánatos leszel később.

2022. ápr. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
45%

bár ha bal oldalt akkor sztem azt jelzi h jobban figyelj a megérzéseidre s ne másokra hallgass. tehát nem kell hallgatnod rám sem vagy aki ez esetben vagy a közeljövőben történni fog.


nekem az álmaim után 2 hét után szokrak betrljesűlni.


van h a jelen dolgaimat nem veszem észre s abban az időszakban vagy hetekben jövök rá h valóban az van amit álmodtam s a jelentése is egsezik.


pl. depressuiós vagyok, de félre teszem a dolgot mert mással foglalkozok. krokodillal álmodok s rádöbbenek h a krokodil a "krokodil könnyeket" jelenti, azaz ki kell sírnom magamat, vagy legalább foglalkozzak azzal ami bánt.

2022. ápr. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!