Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok sokszor egy...

Miért álmodok sokszor egy bizonyos álomképpel?

Figyelt kérdés

Ez a lefelé hátra fele zuhanás lenne intenzív félelemmel. Legtöbb ilyen álomban vagy valamiben vagyok és hirtelen az elkezd hátra fele zuhanni a semmibe és ilyenkor eltölt olyan erős érzés amit sosem éreztem de minden álmomban jelen van az érzet is.

Ma óriáskerékkel álmodtam, egy családtaggal ültünk egymással szemben és már az elején fura érzésünk volt, e mikor elkezdődött a menet akkor egy ideig nem volt gond, aztán hirtelen hátra fele fordult de nem lassan hanem gyorsan és ilyenkor egy idő után megszakad az álom. Óriáskeréken voltam már ami szintén hátra fele is ment sőt gyorsan de ott semmi félelem nem volt bennem sőt élveztem.

Korábbi álmomban autóval mentünk egy holtvágányon felfelé, ahol szintén hirtelen elkezdett zuhanni az autó és az érzés jelen volt. De itt is vége lett az álomnak hamar.

Az előtt valami űrállomáson láttam egy űrhajóst irányítani az óriási lapos járműt, de valamikor az elkezdett pörögni fejjel lefele, mondjuk ez kicsit másabb de hasonló, hogy én mondjuk megfigyelő voltam de szinte átéreztem amit az űrhajós is, ahogy fogta a karokat és próbált ellenállni az erős gravitációnak sőt ahogy pördült az űrhajós is elég hülyén pördült míg fogta a karokat ami irányította.

Sosem volt még egy fajta álomkép (ha ezt annak lehet mondani) ennyiszer jelen az álmaimban és ilyenkor ennyire erős félelmet érzek. Mi lehet ennek az oka, miért van egyre több álmomban ez a jelenet?



2022. ápr. 11. 20:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Nehéz erre mit mondani, nem bízol az életben, kell egy támpont talán és jobban haladj az élettel, de gondolj vissza ezekre az álmokra és tápláld magadba hogy nem lett volna gond ha továbbment volna az álom, legközelebb így talán nem szakad félbe.
2022. ápr. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!