Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Rossz álmot egy hellyel...

Rossz álmot egy hellyel kapcsolatban, ami nagyon rossz érzéseket hagyott bennem lehet rossz előjelnek venni?

Figyelt kérdés

Nagyon olyan típus vagyok, aki nagyon sok rossz jelet kap.

Van egy ország, ahová mennem kellene és pont aznap mikor ébredés után kaptam róla az infókat volt egy nagyon fura álmom arról hogy már ott vagyok.

Ébredés után órákig nagyon rossz érzés volt. Nagyon nehéz most oda kijutni és nagyon sok kavarodás történt már ezzel kapcsolatban, lehet hogy direkt álmodtam ezt? Valaminek lehet hatalma felettem hogy ilyeneket álmodjak?


2022. ápr. 15. 03:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet.

Létezik ilyen, megérzésnek hívják. Valamit láthattál, ami nem lett tudatos, de az agyad álmodban figyelmeztet rá.

Az a baj, hogy ennek a pontos jelentését még pszichológus is csak hónapok alatt tudná kideríteni.

Próbálj még egyszer álmodni erről, az talán pontosabb lesz.

2022. ápr. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azért álmodtad ezt, mert aggódsz az utad miatt. Olyan ember vagy, aki pesszimista, a rosszat veszi észre előbb. Ez nyilván az álmokban is mutatkozik valamennyire. Nincs semminek hatalma feletted, csak stresszelsz a kijutás miatt.
2022. ápr. 16. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!