Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Létezhet a reinkarnáció? Az...

Létezhet a reinkarnáció? Az álmaim bizonyítják?

Figyelt kérdés
Álmomban arra biztattak hogy csússzak le nyugodtan egy csúszdáról. Hogy nem lesz bajom. Há mondom miért is ne? Lecsúsztam és leszakadt a fejem, végtagjaim. Meghaltam, de láttam a testrészeimet. Aztán mutattak nekem rengeteg élethelyzetet, hogy újra szülessek. De egyik sem tetszett. Mind nehéz élet volt. Egy másik furcsa álmomban azt mondták hogy én azt hiszem szenvedek, pedig szerintük NEM. Más álmaimban pedig visszautazok a múltba és önmagamat keresem. Képet magamról, tárgyakat, keresem magamat. De nem találom. Megsemmisültem.

2022. ápr. 17. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Létezhet a reinkarnáció, de az álmaid ezt nem bizonyítják.

Eleve azért tudsz erről álmodni, mert ismered az újjászületés fogalmát, ha nem ismernéd, nem gondolkodnál rajta, az agyad nem forgatná álmodban sem, vagy eszedbe se jutna, hogy az álmod erről szólhat.

Ezek az álmok nagyon depresszívek. Az elsőből és a másodikból az látszik, hogy nem szereted az életed, de nem is tudsz jobb életet elképzelni. Nem látod a pozitív dolgokat, csak a negatívakat.

A harmadik álomban egy tipikus szimbólum van, önkeresés. A vágy, hogy összerakd a személyiséged, ami egyébként pozitív, de a múltban keresed magad, ami azt jelenti, hogy a múlt eseményein rágódsz.

2022. ápr. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Keresek pszichológust, de nem hiszem hogy tud rajtam segiteni. Meghallgat, én kifizetem, és minden marad, minden szenvedés. De azért megpróbálom.
2022. ápr. 17. 15:24
 3/6 anonim ***** válasza:
34%

Az csak álom, hogy álmod bármire is bizonyíték legyen.

.

Annak, aki soha életében nem hallott a reinkarnációról, nem is lesznek róla álmai.

2022. ápr. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem bizonyiték. Csak érdekelt, h mit jelent az álmom. Elsőnek köszönöm.
2022. ápr. 18. 21:11
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem utalhat ez a reinkarnációra; nekem eléggé annak tűnik. Hogy azzal áll összefüggésben.


Mégegy, amúgy van Dr Michael Newton - Lelkünk útjai, vagy nemtom, mi a könyv címe, de valami lélek van benne , azt hiszem; ő hipnózisban beszélgetett előző életükről emberekkel, van a könyv pdf-benis asszem; 4 részes talán.

2022. ápr. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyébként gyakran gondolok rá hogy leugrok valami nagyon magas hegyről, hogy kitörjön a nyakam. Lehet hogy csak meg akarták mutatni, hogy ha megteszem, ugyanúgy egy nehéz életet kapok. Habár, nekem még úgy is megérné, addig is pihennék, amig új életet kapok. Már ha létezik a reink.
2022. máj. 1. 12:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!