Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam hogy 14 hónapos...

Azt álmodtam hogy 14 hónapos kislányom ágyában a gyerek helyett egy mérges kígyó volt, akit a párom leütött. Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
2010. szept. 16. 08:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy félsz a gyerekedtől. De az is lehet csak valami hülyeséget álmodtál és kész :)
2010. szept. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%
hát lehet hogy egy jel a jövőre hogy kigyót fogsz melengetni a kebleden és egyszer majd rossz lesz a kapcsolatotok, de kivánom hogy ne igy legyen
2010. szept. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem általában az tűnik/romlik el,változik át álmunkban,amit/akit nagyon szeretünk és féltünk.
2010. szept. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
KÍGYÓ - Csábítás, amelynek szívesen engedsz, ha nem éppen Te vagy a csábító. Kígyó, ha rémületet, iszonyt ébreszt, - nők álmában: nem kívánt szex, rossz partnerkapcsolat. Férfiak álmában: elutasított vágyak, küzdelem, amelyet önmagaddal folytatsz. Kígyó, ha kedvesnek, szépnek látod, nem félsz tőle - nőknél: tényleg egyenértékű a férfiakkal és ezt nem szólamokkal, munkahelyi hangoskodással bizonyítod. Férfiak álmában: jó önismeret, kiváló feladatmegoldó képesség. Kígyó, ha az ágyadban találod: olyan érzelem, vágy, amit nem érzel a sajátodénak. Kígyó, ha megmar: - nőknél szerelmi csalódás, elhagytak, pedig Te - úgy hiszed - mindent megtettél. Férfiak: álmában: titkos, kínzó vonzalom. Kígyót ütni: megölni: nőknél: agresszivitás, utálod a férfiakat, úgy gondolod, kihasználnak; szexualitást eszköznek tekinted, amellyel célt lehet érni. Férfiaknál: bűntudat, szorongás. Kígyó, ha rádtekeredik és nem szabadulsz tőle: gyötrelmes szerelem. Kígyó, ha hozzád ér és hidegsége, érintése kellemes érzést kelt: anyagi előnyökért létesített kapcsolat hogy finom legyek.
2010. szept. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
TALÁN a tudatalattidba tartasz attól, hogy a lányod esetleg nem fog rád hallgatni, dorgokhoz nyúl stb és TALÁN a párod fogja ezt megoldani VAGY épp ellenkezőleg, mégjobban elrontani..
2010. szept. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
48%

A gyermekedre fordított figyelmed, energiád elveszi a párodra fordítandó szexuális energiádat, amiért a párod tudat-alatt "neheztel" a közös gyermeketekre.

Figyelj jobban a párod szexuális igényeire, különben megsínyli a kapcsolatotok!

2010. szept. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
sztem semit nem jelent am én megálmodom a jővőt de csak akor jővők rá ha az megtőrténik :)
2010. szept. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Brian0 ***** válasza:

Ez azt jelenti, hogy 14 hónapos kislányod ágyában a gyerek helyett egy mérges kígyó volt, akit a párod leütött.


Az álmoknak nem ige vannak jelentései. Pszichológiai jelentésük van, de ezeket te generálod és megfejteni szakember tudja. Menj el pszichiáterhez, az orvos. A pszichológus nem jó, az nem orvos. Mindenkinél mást jelent ugyanaz az álom.

2010. szept. 22. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
szia.Nem akarlak megilyeszteni......De tudomásom szerint a kigyó halált vagy valami nagy bajt jelent!:/..
2010. szept. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Skyra Diamonds ***** válasza:
100%

Szerintem azt jelenti, hogy egy nőnél a gyermek születése óriási változás, tudat alatt, az anyag tele van félelemmel, hogy meg tud-e felelni ennek a nagy felelősségnek és képes lesz-e megfelelően nevelni, táplálni a gyermekét, továbbá azt a féltést is tükrözi születés után, hogy a kisgyermeknek nem lesz-e valami betegsége, problémája a növekedés során, álmában nem éri-e valami betegség.

Annak a jelentése, hogy a párod leütötte a mérges kígyót, szerintem az, hogy olyan társad van, aki képes a gyermekét és a párját is megvédeni, mint ahogyan ősanyáink elvárták azt egy családfenntartó férfitől.

Tehát megfelelő társra leltél, ne aggódj, minden rendben lesz.

2012. dec. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!