Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Volt-e már olyan álmotok, ami...

Volt-e már olyan álmotok, ami édességgel kapcsolatos?

Figyelt kérdés

Én a következőt álmodtam: egy gyér füves, poros, kopár és sík földterületen álltam, a western filmeket idézett. Valahonnét megtudtam, hogy ezen a réten korábban valamilyen első világháború előtti véres csata zajlott, amit lovaskatonák, huszárok vívtak. Nézelődtem a homokban, találok-e esetleg valamit, ami az egykori csatából maradt meg, mint pl patkó vagy törött kard, sarkantyú, stb. Ezek helyett egy csapóajtó foggantyúját találtam meg a homokban turkálva. Felnyitottam a fából készült csapóajtót, és egy föld alatti helyiség, szoba vagy pince tűnt elő. Lemásztam a létrán, és egy berendezett konyhában találtam magamat. Régóta nem tette be oda a lábát senki, minden áporodott, és poros és penészes volt. A sarokban egy hűtőszekrény is állt. Kiváncsian kinyitottam az ajtaját, és két túró rudit találtam benne. Kibontottam, megkóstoltam és semmi baja sem volt, ugyanolyan finom és friss volt, mintha a bolt polcáról emeltem volna le.


Egy másik álmomban a szekrényemet lomtalanítottam, szelektáltam kifelé a régi, már nem használt ruhákat, hogy több hely legyen a szekrényben. Egyesével vettem ki a a vállfákról a kabátokat, dzsekiket, mackófelsőket, pulóvereket, ingeket. Amik nem kellettek, már kinőttem, összetűrve az ágyra tettem. A végén egy nagyon régi dzseki is előkerült, amit utoljára talán ált iskolás koromban hordhattam. Természetesen ez is kiselejtezésre várt már. Benyúltam a zsebébe, nehogy véletlenül benne maradjon valami, mint pl zsebkendő, vagy akár pénz. Ám az ált iskolás dzsekizsebből korabeli, 20 éves sportszelet került elő! Kibontottam, megkóstoltam és finom volt, semmi baja sem volt. Jóízűen befaltam a relikviát.


Szép álmokat nektek is!



2022. ápr. 23. 05:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, néhavan hasonló álmom, de én nem "hétköznapi" édességekkel álmodom,,hanem eddig mind olyan volt, ami a valóságban nem létezik.

Egyszer, egy téli napon,,mikor nagy hó volt , idultam otthorol valamerre éslenn a parkban, a hóban valami mignonhoz hasonló sütemények voltak itt-ott az út metén de óriásiak, kb ilyen asztal méretűek, teljesen érintetlenek. Ki is haraptam egy jókora darabot az egyik sarkából, isteni ficsi volt. Tökéletesen éreztem minden ízét :)


De voltak más álmaim is, amikben olyan bonbont vagy süteményt ettem, amilyet a valóságban mégcsak nem is láttam, de az ízét éreztem mind nagyon szépek és finomak voltak.

2022. ápr. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem is egyszer! Általában valamilyen sütiről, vagy csokiról van szó és még aznap veszek egy olyat, amilyet álmomban ettem. Én ezt úgy mondom, hogy valóra váltom az álmaimat :D
2022. ápr. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én olyat álmodtam egyszer régen,hogy megyek egy úton,és a virágok mind jégkrémből vannak,és eszem belőle.Szép jégkrém virágok.:D
2022. ápr. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az első álmod azt jelenti hogy fontos hogy mindig legyen nálad kaja, a második álmod azt jelenti, hogy neked még a romlott kaja is finom ízű
2022. máj. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!