Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi volt a legviccesebb álmod?

Mi volt a legviccesebb álmod?

Figyelt kérdés

Szeretnék röhögni egyet, csak kíváncsi vagyok kinek az agya milyen őrült baromságokat hozott össze alvás közben. Nagyon várom a válaszokat.

(Tudom hogy tettek már fel ilyen kérdést itt, de az 11-12 éve volt, illetve azokat már mind olvastam)



2022. máj. 3. 01:00
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Amikor azt álmodtam, hogy pisilek, aztán felébredtem és bakker nem bepisiltem?
2022. máj. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez első.
2022. máj. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Oké, nekem nem annyira vicces, inkább furcsa.

Egy barátnőmnek a bátyával házasodtam össze álmomban. Ez így is fura, de ami még furább, az az, hogy én gyűlölöm azt a fiút, és ezt az álmomban is tudtam, de valamiért úgy éreztem hozzá kell mennem.

2022. máj. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez az álom kb 1 és fél hónapja volt.


Azt álmodtam hogy gyerek voltam és akkor apámnak fát, benzint kellett vinni Franciaországból mert ő lusta volt hozzá. Elmentem egy csapattal és egy csomó gerendát hoztam neki meg ugyebár benzint. Igy nap végére hazaértem és akkor apám meg se köszönte és semmit nem kaptam érte. És felébredtem

2022. máj. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Idétlen jelmezbe öltözött , még idétlenebb viselkedésű betörők lopakodtak be hozzám. Miközben a nyitott ablakomon egy majom ugrott be a fáról és ellopta a szekrényröl a pénztárcám. A betörők elkapták a majmot, de én sem akartam elengedni, közben a viccesen szerencsétlenkedö betörőkkel is

Viaskodtam. Röhögve ébredtem fel.

2022. máj. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%

Hát az enyém elég bizarr volt. Kb 3 éve. Akkor még terhes voltam, gondolom sokat járt a fejemben maga a szülés.

Szóval azt álmodtam hogy a vőlegényem éppen szül. Nagy hasa volt meg minden. Vajúdott az ágyon. Én mellette álltam és bíztattam, hogy jól csinálja, hamarosan túl lesz rajta és milyen jó lesz majd.

Még most is élénken látom magam előtt 😅

2022. máj. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Amikor azt álmodtam, hogy egy hupikék törpikék mászott egy ágon, és én álmomba megrémültem tőle, mint egy kisgyerek, mert olyan hirtelen jelent. Aztán felébredtem és elkezdtem nagyon, de nagyon kacagni. Aznap szinte egész nap kacagtam, mikor eszembe jutott, így volt ez egy hétig. Ettől volt viccesebb is abban álmomban is kacagtam, de már nagyon rég álmodtam.


Mind a mai napig azon gondolkodtam, hogy felnőtten hogy álmodhattam ilyen álmot? :D Nem néztem hupikék törpikék mesét előző nap, ha valaki kérdezné.

2022. máj. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
* mert olyan hirtelen jelent meg.
2022. máj. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja és kiegészíteném, hogy már nagyon de nagyon rég néztem hupikék mesét, mikor gyerek voltam. Láttam ugyan a film változatát felnőttként, de az álom után jóval később.
2022. máj. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező belinkeled azt a kérdést? Lehet én írtam. Emlékeim szerint én is kérdeztem ilyen kérdést. Csak akkor még előző regisztrációval, mert volt hogy elmenekültem a trollok elől régebben, aztán később újra regisztráltam.
2022. máj. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!