Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az hogy rendőrrel...

Mit jelent az hogy rendőrrel álmodtam?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam hogy valami útakadály volt és egy rendőr a járdán állt és mutogatott hogy hogy kell menni de én alig láttam meg nem értettem mit mutat ezért odahívott engem meg egy gyalogost mert ő sem értette és azt akarta hogy hagyjam ott a kocsit aztán kikönyörögtem hogy ez mégse legyen így, egyrészt mert kocsi nélkül nem szívesen jàrok, màsrészt pedig rohad a kocsim alja (kiújult, a valóságban is, egyik nap a párom tenyérnyi rozsdát tört le róla de majd megcsináltatom.. ennyit ért 200.000 ft munka) és nem akartam hogy azt észrevegyék

azt mondta a rendőr hogy felhívja a felettesét és megkérdezi hogy elengedhet e de a felettest nem lehetett elérni aztán itt valahol fel is ébredtem.


Mit jelenthet ez?


Nem feltétlenül ezotériában hanem inkább pszichológia felől érdekel.


26/n



2022. máj. 17. 09:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

A rendőr jelezhet egy férfit, aki a társadalmi hierarchia szerint feletted áll: apát, idősebb fivért, főnököt, stb., akinek tudat alatt meg akarsz felelni. Az útakadály jelezhet valamilyen akadályt magában az életben, amit pont ez a férfi okoz neked. Az , hogy a rendőr felhívja a felettesét, jelzi azt, hogy ez a férfi tekintélyelvű. A rothadó alvázú autó jelezhet egy kapcsolatnak a végét, amit kár erőltetni, hogy folytatódjon.

2022. máj. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!