Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom??...

Mit jelenthet ez az álom?? Már harmadjára álmodtam ilyet vagy hasonlót.

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy ott voltam én, négy haverom és egy ismeretlen idióta egy emeletes ház folyosóján, ahol volt még néhány szoba egy fürdőszoba meg egy konyha. először az volt hogy ki akartunk jutni onnan, de egyszer csak valaki egy hangosbemondón bemondta, hogy: "A csata elkezdődik. Mindenkinek van egy fegyvere, amit választ. A felállás úgy lesz hogy: 2 vs 4. Amelyik csapat nyer, az kap 1 milió forintot. Mehet a csata!". Én fegyvernek a pisztolyt választottam és engem, meg az egyik haveromat rakták a 2-es csapatba, a 4-es ellenfélcsapatba volt az az ismeretlen idióta meg a másik három haverom. Amikor csata elkezdődött, akkor az volt a taktinánk, hogy én megyek lövöldözni, haverom meg figyeli, hogy hol vannak az ellenfelek. Amikor a csata elkezdődött, akkor az ellenfelek megindultak felém, haverom elbújt a szekrénybe, én pedig menekültem amerre tudtam. Amit láttam, az az hogy az ellenfél csapatba a haveroméknak pisztolya volt, annak az idiótának meg sniperje. Amikor menekültem, az idióta már nem üldözött, és a többi sem. Akkor bebújtam néhány doboz mögé, utána a csapattársam ezt mondta a szekrényből: "Vigyázzál, mert az idióta rád céloz a sniperrel!". Akkor én elkezdtem futni, és az idióta szétlőtte a dobozokat. Aztán az ellenfelek utánam futottak, de az idiótát nem láttam sehol. eekor befutottam előlük egy szobába, de még mindig üldöztek, és amikor be akartam nyitni a következő szobába, akkor láttam az idiótát hogy rám lő. Én elhajoltam a lövés elől, így az idióta lelőtte a saját csapattársát. Ettől az ellenfelek megzavarodtak, én meg gyors lelőttem a egyiket és futottam tovább. Amikor már gyorsan futottam, akkor hallottam egy lövést. Hátrafordultam, és azt láttam, hogy a cspattársam lelőtte az engem üldöző ellenfelet. Utána megint lőtt valaki, de akkor már az idióta lőtte le a csapattársamat. Aztán én maradtam meg az idióta, és akkor lövéseket hallottam, elindultam a lövések irányába, és ott volt az idióta. Akkor odaosontam mögé és amikor töltötte újra a tárat, akkor kivettem a kezéből a fegyvert és felé fordítottam. Akkor ő azt mondta, hogy: "Oké nyertél feladom.". Én leraktam a fegyvert és mentem vissza a folyosóra, de a tükörből láttam hogy fel akarta venni a fegyvert, és le akart lőni engem. Akkor én hátrafordultam, felvettem a fegyvert még előtte, és amikor fel akart állni, hogy elfusson, én ellőttem a fejét a sniperrel. Akkor vége lett a csatának, és a ház elé teleportáltam az utcára, és aztán felébredtem. Mit jelent ez az álom?

2022. jún. 3. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
túl sokat játszol.
2022. jún. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
túl sok videójáték!
2022. jún. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sok volt a PubG:D
2022. jún. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
sok a Fortnite Tesó!
2022. jún. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!