Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok ilyet és miért...

Miért álmodok ilyet és miért látok ismétlődő számokat folyton?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Már pár napja folyamatosan ismétlődő számokat látok. (11:11,12:12,13:13,14:14,17:17,18:18,20:20,21:21)

Régebben is volt ilyen, tavaly nyáron, de akkor ha gondoltam valamire meg is valósult utána. Egyszer volt ilyen, utána sosem…


Ám az egyik nap azt álmodtam, hogy rengeteg kígyó volt a kocsimban, és menekültem előlük.

Tudni kell rólam, hogy rettegek a kígyóktól, nagyon félek tőlük. Nem is nézek róluk képeket se videókat se semmi, ezért sem értettem mi volt ez az álom…


Szerintetek mit jelent a sok ismétlődő szám, és ez az álom?


A normális, kulturált válaszokat előre is köszönöm! :)



2022. jún. 5. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
80%

Az ismétlődő számok egyfajta finom jelzések, ráebredések önmagadtól önmagadnak, hogy a világ nem független a tudatodtól, egyszerre élvezed és teremted a valóságot.

Az álom részt már nem olvastam el.

2022. jún. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%

Kígyókról én is álmodtam régen, én úgy fejtettem meg magamnak, hogy túl sok hamis ember volt körülöttem.


Én fogról néha szoktam álmodni, sajnos olyankor meghal valaki az ismertségi körömből....

2022. jún. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#2

Szerinted csak az álmodik kígyóval akinek ilyen problémája van.


#1

Köszönjül hovy minden magyarázat nélkül mondtál valamit.

Ilyet én is tudok, figyi:

Az ismétlődő számok egyfajta finom jelzések, ráebredések önmagadtól önmagadnak, hogy a Föld lapos.

2022. júl. 10. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!