Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Vajon miért álmodok folyton...

Vajon miért álmodok folyton erről? Miért haragszom utána? Mire figyelmeztet ez az álom?

Figyelt kérdés
Nem szoktam nagyon emlékezni az álmaimra de mostanában van egy visszatérő amire folyton emlékszem. Párommal most leszünk 1 évesek és folyton azt álmodom hogy ékszer boltba visz és gyűrűket nézünk az álom elején. Választ is egy bordó bőr dobozt is, aztán hirtelen azt mondja választhatok bármilyen ékszert csak gyűrűt nem mert azt nem vesz nekem. Sose jutok az álom végére mert itt felébredek és úgy el kezdek haragudni valami miatt páromra. Tudom hogy az exét az 1 éves évfordulójuk alkalmából kérte meg.

2022. jún. 9. 08:40
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg is válaszoltad magadnak.....az EGO-d "hisztizik" hogy szerete-e annyira mint az exet, mikor kér már meg, stb...,, mosolyogj rajta, és engedd el az ilyen frusztráló energiákat, gondolatokat.
2022. jún. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!