Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Fájdalom álomban?

Fájdalom álomban?

Figyelt kérdés
Álmomban megütötték a jobb szememet és nagyon fájt, ezután felkeltem és a valóságban is ugyanúgy nagyon fájt a jobb szemem belülről, mintha tényleg megütötték volna. Ez nem minden, mert mielőtt felébredtem volna, álmomban olyan dühös lettem emiatt, hogy beleharaptam abba, aki megütött és arra ébredtem fel, hogy a párnámba harapok (emiatt a fogam is megfájdult, de egyáltalán nem annyira, mint a szemem). Mi okozhat ilyet, mi történhetett? Ha saját magamat ütöttem meg álmomban, hogyhogy nem ébredtem fel rá? Ráadásul ezek mind elég tudatos cselekvések, nem volt még ilyen eddig.

2022. júl. 29. 01:06
 1/2 Tudi333 ***** válasza:
100%
Lehet megütötted magad és ezt álmodtad. Az agy minimális idő alatt összerak egy àlmot. Vannak erről könyvek. Megütöd magad pl, fáj a szemed, aztán az agy tud kreálni rá egy álmot, hogy mitől fáj. Ez ilyen. Nincs benne misztika.
2022. júl. 29. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát van ilyen. Én pl. egyszer álmomban alig kaptam levegőt eközben elég melegem is volt, nagyon rosz volt, aztán rájöttem azért mert álmomban valahogy a fejemre húztam a takarót ahogy forgolódtam.
2022. júl. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!