Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az természetes, "normális",...

Az természetes, "normális", ha valakinek több hónapig nem sikerül tudatosan irányítani az álmait?

Figyelt kérdés
Hallottam hogy valakinek már az első héten sikerült, vagy minimum pár héten belül... megszoktam nézni a bőröm nyúlékonyságát, és a tenyereimet, ujjaimat, ha kint vagyok leszoktam chackolni az eget, felhőket is, elég gyakran amikor csak tudom, és eszembe jut,mindezeket kombinálva, 9-10órákat alszom, alvás előtt nem maradt ki egyszer sem idáig eddig, hogy azt "mantrázzam" magamban, alvás előtt az ágyban ,hogy álmomban tudatomra fogok ébredni, és tudatosan fogom irányítani, emlékezni fogok az álmaimra stb... reggel meg ha emlékszem azn álmaimra leírok belőlük amennyit csak tudok, mégis valamit rosszul csinálhatok? vagy ez hajlamosság kérdése?
2022. aug. 15. 10:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Az a normális, ha valakinek nagyon sokáig nem sikerül.

Olyan szokott lenni, hogy ha valaki elkezdi gyakorolni, akkor kap "ajándékba" egy alkalmat amikor sikerül, majd sokáig megint semmi, amíg a gyakorlással el nem éri ezt a "szintet".

Szóval ne törődj vele, gyakorold.

2022. aug. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
10%
ne erőltesd inkább, az alvásparalizist kockáztatod.
2022. aug. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
És abban mi olyan nagyon kockázatos, nagyeszű?
2022. aug. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
mint írtam alvásparalizis, analfabéta
2022. aug. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
26%
Tisztában vagyok vele, hogy mi az. Tehát a kockázat benne az, hogy...?
2022. aug. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
29%
alvásparalizised lesz miközben ezt gyakorlod.. velem nem egyszer előfordult már.
2022. aug. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
lesz/lehet
2022. aug. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
64%
Oké, és?
2022. aug. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer sikerült, csak úgy random, amikor filmeztem, nagyon érdekelt a film de bealudtam és nem értettem mit keresek az iskolámnál mikor filmet néztem, és így jöttem rá álmomban hogy bealudtam.. bepánikoltam hogy most akkor hogy keljek fel, nehezen sikerült.. azóta soha többet nem álmodtam tudatosan,borzalmas volt
2022. aug. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

#2

megbarátkoztam már a tudattal,hogy ez van, és elfogadtam, hogy ez ezzel jár, és inkább a tudatos álmodás lehetőségeire koncentrálok. 😊 így lehet előrébb jutni az életben is, mintsem, hogy hagyod magad befolyásolni és engedelmeskedni a félelmeidnek, amik csak hátráltatnak. de azért köszönöm az óva intést!

2022. aug. 15. 14:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!