Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom folyton ezt a...

Miért álmodom folyton ezt a szituációt?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor iskolában vagyok (gimnázium épülete), és vizsgázni (valami dolgozat, érettségi) kell, de mindig írásban, és én egy kukkot nem tudok. 99%-ban történelem tantárgyról van szó.


Tény hogy nem volt az erősségem attól függetlenül hogy amúgy érdekelt (nem minden része), szerintem a tanárunk miatt. Évszámokat megjegyezni és társítani személyekhez, történésekhez nem tudok, csak nehezen, egy-kettő marad meg.


Azt tudtam hogy pl. az xy lap alján baloldalt volt a könyvben erről szó, de hogy mi az évszám azt már nem tudtam kinyögni.


Álmodom ezeket '91-es születésűként... Nagyon bosszantó, frusztráló hogy újra és újra előjön. Van hogy nem vizsgázási célból vagyok az épületben, de akkor is ott vagyok. Emlékeim szerint pozitív kicsengésű álmom ezzel kapcsolatban még nem volt.


Ehhez kapcsolódóan, sokszor átvált ill. váltogat uszoda - víz - gimnázium épülete között, egybegyúrja az agyam a szimbólumokat.


2022. aug. 16. 09:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Bizonytalan vagy magadba

Enis szoktam ilyeneket almodni, 82-es vagyok

2022. aug. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálam az a visszatérő álom/álmok a sulival kapcsolatban hogy pl. reggel felkelek és kurvára késésben vagyok ráadásul rossz könyvek vannak bepakolva a táskába.


De néha a matekházi meg nem csinálása is visszatérő álom ( matekból anno gyenge voltam ). Ilyenkor az álmomban stresszelek hogyha nem csinálom meg akkor tuti 1-est kapok, aztán a suliba elkezdeném másolni de a tanár megjön az órára és kb vége is.


96-os születésű vagyok.

2022. szept. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én '91-es, köszi a választ. Akkor nem vagyok egyedül.
2022. szept. 1. 18:40
 4/4 anonim ***** válasza:
En meg azt almodom hogy 12.-es vagyok, at kene menni matekbol fel evkor, aztan ev vegen is meg erettsegin is, aztan olyan szarul erzem magam, amikor meg felébredek megkonnyebbulok, hogy csak álom volt
2022. szept. 2. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!