Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miert álmodom mindig a régi...

Miert álmodom mindig a régi házunkkal?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Ma is a régi házunkkal almodtam es heves megyevel ahol eddig laktunk 3 evig majd atkoltoztunk 1 masik megyebe az alfoldre egy kisebb felújítandó alapos házba.De hiányzik a régi kockaházam az a massziv jol felepitett haz.most ilyen egyszerűbb hazban elunk es azt erzem h ez nagyon befolyasolja az életminőségunket ráadasul horror osszegek a felújítasi koltsegek es meg nem latjuk a végét.Vajon miert almodom megis a regi eletemről hiszen 1 rossz kornyeken eltem drogosok vettek korbe meg reszegek.Loptak is el tőlunk 2x is ilyen 100 ezer ft osszeg ertekben targyakat.Most meg 1 jó kornyeken elunk es nyugi van itt amit szerettem volna.De megis vmi hianyzik.

2022. szept. 5. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha álmodom akkor az esetek 90%aban én is a régi gyerekkori házban vagyok.
2022. szept. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is,ha házzal álmodom,a gyerekkorombeli házunkkal álmodok.meg kis tini koromban is ott laktunk még.2 éves koromtól 14 éves koromig ott laktunk,és legtöbbször azzal a házzal álmodok.most 26 vagyok.de én tudom,hogy hiányzik nekem az a kor,amikor ott laktam.Valószínűleg azért álmodok vele.
2022. szept. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Még nem zártad le.
2022. szept. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!