Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelentenek az ilyes fajta...

Mit jelentenek az ilyes fajta álmok?

Figyelt kérdés

1 rokonom sokszor álmodta azt régebben,hogy 1 bika üldözte ő pedig futott,fűutött előle de nem haladt.


Én is álmodtam hasonlót annyiba volt más,hogy harcoltam egy hadseregben elvesztettük a csatát én meg menekültem mint túlélő és valamennyit haladtam de nagyon lassan. Annyiba volt 1 párszor más,hogy helyzetekben. Vagy csináltam valamit és mindenki üldözött miatta és ezért kellett fussak vagy oktalanul megvádoltak valamivel. Valamint még nálam gyakori volt az is,hogy még akartam szólalni. Hol ez miatt hol az miatt. Hol kérdezték Hol még valamihez hozzá akartam szólni meg egyebek.



2022. szept. 21. 18:14
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és még az is hogy tyúkólon keresztül motorozok,biciklizek stb És elvesztem az egyensúlyt leesek és nem tudok felkelni.
2022. szept. 21. 18:16
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja és a 2.at befejezte nem tudtam megszolalni.
2022. szept. 21. 21:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenre val biológiai/tudományos magyaràzat. Ez olyan mint zuhanni az álomban, a valóságban leesik a vérnyomásod, és ezért érzed a “zuhanást” álmodban. Ezuttal viszont, azt próbálja üzenni az álmod hogy menekülsz a problémaid elől. Nem mersz velük szembenézni
2022. szept. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kiskoromban én is rengetegszer álmodtam egy piros bikáról, aki az űrből jött xd de mindig este volt az álmomban amikor ezt láttam.


Nagyon sokszor álmodtam olyat, hogy egy kutya kerget, és hívok segítséget, futok, de akkor lebénulok és felkelek.


Ma már csak hülyeségeket álmodom, pl. Hitler kerget, repülő szarvasok akik csokit akarnak enni,

Pókok vásárolnak a supermarketbe (kajak xd)

2022. szept. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!