Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek mit jelenthet?

Melánia5059 kérdése:

Szerintetek mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Lényegében az volt az álomban hogy kerestem egy nőt s a neve is megvolt, Anikó volt a neve.

A való életben nem ismerek ilyen nevű nőt.

Bár a férjemnek a mostoha testvérét úgy hívják nem tudom hogy van-e össze függés közte, de nekem nem úgy tűnt mintha öt keresném, hanem inkább egy más nőt de Anikó a neve. Ennek milyen értelmezése lehet?


Még gondoltam arra is hogy olyan egy éve a férjem keresett facebookon egy Anikó nevezetű nőt vajon azzal is kapcsolatba hozható? Mert nekem azt mondta volt hogy a mostoha testvérét keresi de hát ő le van tiltva facebookon nincs ahogy megkapja csak a le titolttak között.

Még arra is gondoltam hogy esetleg érdekelte a nő s azért kereste s most az álmomban is ugyanaz volt hogy kerestem?

Nem értem tényleg hogy ez az álom mit akar jelezni de remélem tudtok segíteni. Előre is köszönöm a segítségeteket



2022. okt. 4. 07:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem hiszel a férjednek és ez maradt benned.
2023. márc. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!