Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Visszatérő álom. Egy ház...

Visszatérő álom. Egy ház amiben élek mégsem ismerem? Segítenének mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Van egy visszatérő álmom. A lényege az, hogy ott élek a házban és találok olyan helyiségeket amiket még nem is láttam vagy elfelejtettem, hogy léteznek és hirtelen eszembe jut. Három ilyen ház van az álmaimban ami rendszeresen visszatér. Van még 2 ami szerepelt már az álmaimban de azok csak egyszer egyszer. Az 5 ház teljesen különböző és csak kettőnek van valóságalapja de azok is csak hasonlítanak arra amit az életben láttam de valójában nem éltem bennük.

2022. okt. 23. 15:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Ilyen álmom nekem is van. Van egy ház, ami nagyon ismerős nekem, mintha ott élnék. A hátsó kertben nagy szőlő lugasunk van, a föld homokszerű. De tényleg, mintha milyen természetes dolog lenne, hogy ott élek évek óta.

De egész életemben ott se jártam, és joggal merül fel a kérdés, hogy akkor, honnan tud róla az agyam?


Szoktam arra gondolni, biztos, előző életemben éltem ott. De ezt csak szórakozásból gondolom, amúgy nem hiszek a reinkarnációban.

A legreálisabb magyarázat, az, hogy szerintem láthattunk ilyet nagyon kicsi gyerekkorunkban, csak tudatosan nem emlékszünk rá, de a tudat alatt megmaradt és álomban kijön.

Vagy az is lehet, hogy gyerekként egy filmben láttunk ilyen házat/ házakat, csak már nem emlékszünk rá. Végül is ki emlékszik már teljesen a 2 éves korára?

2022. okt. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!