Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomba, matek tanáromal...

Álmomba, matek tanáromal veszekedtem/megbántot, akivel való életben érdekes kapcsolatba álok, mi lehet az álmom jelentése?

Figyelt kérdés
Matek tanáromal igazából, mondhatni különleges kapcsolatban vagyok vele,megismertük egymást közelebbről,érzelmileg, és emberként is a szemelyiségét,jobban megismertem és ő is engem, több van közöttünk mint "diák tanár kapcsolat"..messengeren majdnem mindennap kommunikálunk, és suliba majdnem minden héten megöleljük egymást mikor már az érzelmekel nem bírunk,vagy mikor nem lát minket senki van egy kis simogatás (de nem mondhatni szexuális, szeretet ez),pár dolgot megosztottam magamról neki életemről, és most mikor őszi szünet van, nem találkoztunk és nem js beszélgettünk messengeren, és ma vele álmodtam, óránk volt egesz osztálynak vele matek és ő volt bent meg még egy tanár és másik tanárnak mondta de mintha nevetet volna,vagy gúnyolodott volna rajtam, mintha valami ilyet mondott volna: Mindig írogat nekem,hogy beszélt a fiammal egyszer, meg kérdelőzködik,érdeklődik utánam..(aztán valami mintha rólam mondott volna mintha kinevetet volna,nem emlékszem mi volt az de én csak ültem a padba és rosszul esett hogy halottam mert ki mondta nevem hogy én írogatok, elmondta miket miről írunk a másik tanárnak de nekem rosszul esett valami olyan mondatot mondott ami nagyon rosszul esett és az volt bennem, soha többé nem fogok vele beszélni és megölelni őt),a tanár nő és aki bent volt ő is nő..a matek tanárom 50éves már elmúlt..érzelmileg lehet túlságosan szeretem kötödöm hozzá de olyan nővel mint ő egy tündérel én szemembe még nem találkoztam..mi lehet üzenete az álmomnak?..mit takarhat, mit akarhat?..
2022. nov. 1. 14:22
 1/4 anonim válasza:
100%

Kedves Vivien!

Azzal semmi baj nincsen ha valaki baráti kapcsolatban áll néhány tanárával, viszont, hogy fizikai kontaktusba is kerültetek az már más helyzet. Ezt még fokozza az is, hogy a tanár 50 éves te pedig valószínűleg kiskorú. Egy tanár ne létesítsen ilyesfajta kapcsolatot egyetlen diákjával sem. Ha meg simogat mert "nem bírtok az érzelmekkel" akár szexuális értelemben akár nem, simán lehetne büntetendő amit csinál.

2022. nov. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Bizalmadba engedted ezt a tanárnőt, és kicsit aggódsz, hogy nem vesz téged komolyan, és más tanároknak is elmondja a dolgokat, amiket megosztasz vele. Holott gondolom ezeket a dolgokat te nem mint diák osztottad meg a tanároddal, hanem mint magánbeszélgetés.

Nem tudom hány éves vagy, csak gondolom, hogy kiskorú lehetsz. De, ha idősebb lennél is fura lenne, hogy ti lopva ölelitek egymást, ha nem látja senki. Meg ezek a símogatások sem a fejed tetején történnek óra közben, hogy gratulálok, 5-ös dolgozat.

Szerintem lépj hátra egyet hátra mindenképpen. Ha a tanárod kezdeményezi az öleléseket, akkor azért legyél kicsit távolságtartóbb. Ha te kezdeményeznél, akkor pedig halgass az álmodra, mert lehet, kicsit többet gondolsz ebbe, mint ami valójában.

2022. nov. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a kislányát látja benned. Mondjuk simogatnia nem kéne.
2022. nov. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, megfogadom tanácsotok hátrébb lépek és lehet többet látok mint a valóság
2022. nov. 4. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!