Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Alvásparlizésem volt vagy...

Alvásparlizésem volt vagy tényleg meglátogatott??

Figyelt kérdés
Egyik hajnalban hátamon feküdve aludtam. Mellettem aludt az unokaöcsikém. Valamiért kipattantak a szemeim. Az asztal mellett valaki vagy valami állt. Fekete volt lepedő volt rajta. Ahogy észre vettem lebukott. De igy is látszodot az asztal mögött. Apámra gondoltam aki fél éve meghalt és nagyon megviselt a halála. De megtudtam fordulni a fal felé és egyből elaludtam. Mindenki nyugodt volt a macskák is. Mai napig nem tudom hogy mi volt az. Apám sokszor álommak jelez.

2022. nov. 13. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy rémálom volt, de nagyon valóságos, és azért gondolod azt, hogy felébredtél?
2022. nov. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az alvásparalízis “lényege” hogy a szemeiden kívül konkrétan semmi mást nem tudsz mozgatni, mintha az egész tested lebénult volna,és ahhoz társul félelemérzet, hallucináció, vagy testen kívüli élmény.
2022. nov. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
44%
Az alvásparalízis nem ilyen, mint ahogy #2-es is írja. Nekem úgy hangzik mintha egy árnyékalakot láttál volna. Ezek egyfajta szellemek de nem biztos, hogy apukád volt az. Általánosságban véve rossz ómenek, reménykedj, hogy nem látsz többet ilyet.
2022. nov. 15. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!