Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban mit jelent, ha azt...

Álmomban mit jelent, ha azt hiszem álmomban, hogy itt már jártam a valóságban (az álmomat is annak hittem), de közben nem is nem is álmodtam a helyről?

Figyelt kérdés

Kifejtem itt bővebben. Álmomban egy országban voltam, ahol a valóságban jártam, viszont más embereket vittem oda és mutattam meg a helyet, mintha ismerném. Azért fura ez nekem, mivel a tipikus Fraudi álom minta szerint volt az álom, tudom mi miből állt össze, de még is régi emlékként, amit visszavezetni régi dolgokra tudok, és nem csak az országra, hanem kissebb apró dologra, tehát kizárt, hogy asztrális kivetüléssel jártam ott, mert a helyet, szoba ahol jártam az ország törvényei szerint működött, de kisebb emlékből állt össze, mint régi iskola stb.

Mivel reggel álmodtam visszaaludva, így kicsit tudatos is lett, mert megébredtem, de nem az álom, hanem, hogy álmodok, és akkor is még azt hittem, hogy az a hely és amik ott vannak létezik a valóságban. Álom tesztet is csináltam, csak sajnos nem sikerült.

Nem hinném, hogy fennálna az sem, hogy elbonyolódtak az álmaim, mivel nem elemezgetem minden nap, és az elmúlt 2 hónapban egyet elemeztem a Fraudi álom szerint, hogy melyik apróság honnan jött, és mind tudtam.



2022. nov. 15. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Semmit nem jelent.
2022. nov. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az érdekelne inkább, hogy hogyan állt össze. Minden álmomat, ha akarom tudom elemezni, ezt nem. Lehetett régi álom amire nem emlékszem már, de álmomban emlékeztem?
2022. nov. 15. 09:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Pont ma reggel jutott eszembe - micsoda véletlen :) -, hogy mióta visszaköltöztem a szülői házba a külföldi albérletemből, azóta nem álmodok ilyeneket. Én is szoktam teljesen emlékszerűeket álmodni arról, hogy saját lakásom van, valósághűen/emlékszerűen álmodom meg a helyeket, falut/várost ahol éppen lakom álmomban. Nálam ez azért volt, mert éreztem némi létbizonytalanságot az albérletben lakás miatt, mivel mindig arra vágytam(vágyom), hogy legyen egy saját lakásom.


Egy hasonlót viszont álmodtam nem rég, de az utazás volt. Szintén teljesen emlékszerűen egy városról álmodtam és ez nekem is félig/meddig tudatos álmodás volt, tudtam, hogy álmodok. :) És álmomban biztos voltam abban, hogy ez a hely valóban létezik és írni akartam magamnak ebbe a világba egy sms-t arról, hogy milyen utcaneveket/kocsmaneveket látok magam körül, de amint elolvastam ezeket, már el is felejtettem. És ezt azzal magyaráztam magamnak álmomban, hogy az álmodás közben a rövidtávú memória dolgozik, ahonnan pillanatok alatt törlődnek az emlékek, ezért nem tudom megjegyezni ezeket a neveket. :) Tök érdekes álom volt, szeretem az ilyeneket.

2022. nov. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Azt jelenti hogy az adott környezetedben az embereknek problémái vannak, és te tudod rá a megoldást, csak nem veted fel nekik. Igaz ez?
2022. nov. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!