Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Vajon létezik valahol ez a...

Vajon létezik valahol ez a pasi? (álom. )

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy középsuliba mentem. (Jövőre megyek.) Ott volt egy pasi, aki nekem nagyon bejövős volt, magas volt, hosszú sötétbarna haj, barnás-sötétkékes szem, kis kecskeszakáll szerű szakáll, jó test. Nem tudom, hogy diák volt e vagy tanár, de 23éves volt.(Nem nézett ki annyinak.) Volt egy kis alacsony haverja,a z is rocker volt, de kis duci meg minden.És egyszer kellett valamihez segítség, és pont az alacsony haverja volt ott, elkezdte magyarázni nekem, hogy mit hogyan kell csinálni.Ezt észrevette a 23éves pasi,oda szaladt hozzánk, aztán ő segített. Aztán suli után egyre többször találkoztunk, és megszerettük egymást.

Emléxem, mindig felmentünk valami padlásra, és ott festegettünk, gitározgattunk,stb. :D Tiszta jó volt.^^

Utoljára annyira emléxem, hogy valami termet takarítottunk, és akkortájt jöttünk össze. :D

Ja meg asszem a pasi goth volt,nem is rocker.


Vélemények? xD


2010. szept. 29. 21:09
 1/7 anonim válasza:
Szép álom. Amúgy valószínűleg létezik ,mert a tudósok ,azt állítják ,hogy az álmainkban szereplő embereket ,már láttuk és ezeket használja fel az arc. Szóval lehet amúgy neked fel se tűnt ,hogy láttad ,de az agyad megjegyezte és ezt később ebbe az álomba használta. Szóval sok sikert a megkereséséhez :)
2010. szept. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm :O ^^
2010. szept. 29. 21:23
 3/7 anonim ***** válasza:
A te almodhoz hasonloan egy par hete en is azt almodtam, hogy szerelmes lettem egy pasiba, a külsö leirasa kisertetiesen hasonlit a te alombeli hapsidra :), csak az enyem kicsit idösebb volt es nem volt szakalla, szoval ez az alom ram is nagy hatassal volt, söt itt ezen az oldalon meg is kerdeztem, vajon mit jelenthet. İgazabol nem kaptam csak egy valaszt, amin elgondolkodtam, valaki azt irta, lehet hogy egy angyal volt.
2010. szept. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Plaga ***** válasza:
Én alacsony vagyok, gonosz és csúnyán nézek :] na egyet kizárhatsz xD
2010. szept. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hello !


Lehet az agymosó média által belédtáplált gondolatok csapódtak ki álmaidban ! xD

2010. okt. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
na :Pmagas vagyok,barnáskék szemem van, metal-os vagyok, szeretek festeni :)) montak h jo testem van es kecskeszakálat akarok ha majd kibújik. dee még nem vagyok 23... menő, mi?
2010. okt. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hmm lehet hogy az álmomban a pasi idősebb volt a létező koránál.xD
2010. okt. 3. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!