Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom?

Mit jelenthet az álmom?

Figyelt kérdés

Röviden összefoglalva:

Egy nagyon izmos csaj érkezik a testőreivel, akiről azt mondják, hogy mindenki kérdezhet tőle egy dolgot, és ha a csaj tudja rá a választ, akkor az ember meghal.

Utána a házamban vagyunk, van 5 szoba, két nagy létszámú csapat. Reggel sor kerül a harcra, veszítünk (valamikor korábban már álmodtam ugyanezt, akkor nyertünk). Ketten vagyunk a szobámban, én és a barátom, nagyon félünk a csajtól, aki meg is érkezik, de mi húzzuk az időt, hogy ne kérdezzünk. Egy nagy-nagy ágyban fekszünk, ami az egész szobát betölti, a csaj befekszik mellénk, mi elhúzódunk, jön velünk, beszélgetünk. Ugrás

Ketten vagyunk, a csaj dolgoztat, már felkészültem a halálra, amikor is mondja, hogy bármennyir kérdezhetel, szeret, nem fog megölni. Illetve nem mondja, csak érzékelteti. Mikor már épp kérdeztem volna, szólt az ébresztőm



2022. dec. 8. 06:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerelmi álom, akár fiú/férfi az Álmodó, akár lány/nő. Az izmos csaj jelképezi Álmodó párját, egy olyan személyt, aki nem egy eldobandó valaki, és akinek a szerelméért, kegyéért meg kellett küzdeni. Az öt szoba jelképez egy olyan helyzetet, amiben se az Álmodó, se más nem tud tenni semmit, a dolgoknak maguknak kell megtörténniük. Hogy a csaj dolgoztat, jelez egy olyan munkát vagy olyan cselekményt, amit az Álmodó nem szívesen tesz, de valaki másért vállalja.
2023. ápr. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!