Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért jött fel minden vágyam?

Miért jött fel minden vágyam?

Figyelt kérdés

Álmodtam ma ezt, de nem szeretném, hogy át legyen az ezóba rakva, mert nem oda való.


Azt álmodtam, hogy az osztálytársaim megint kibeszélnek engem és bevertem nekik. Valamilyen gombot megnyomtam, ezáltal senki se adott nekik igazat, hogy milyen igazságtalan volt. Így pengéhez nyúltak és megvágták magukat. Én is elkezdtem magamat a bűntudat miatt újra vagdosni, mikor fél éve már nem csinálom.

De olyan erős volt, hogy lepörgött félálomban, az, hogy hogyan szenvedtem a múlt években (hallucináltam, traumák, önbántalmazás, dührohamok, stb.) hogy nagyon erősen visszajött, hogy nekem újra bántani kell magamat.


Úgy keltem fel, hogy nem éreztem magamat a testemben, nem tudtam ki vagyok, nem éreztem, hogy a realitásban vagyok.


Mit tehetek és miért hoz ilyen ki belőlem?



2022. dec. 11. 09:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Fordulj pszichológushoz!
2022. dec. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Lehetne, hogy a kérdésekre válaszolnátok és nem a legnagyobb kliséket írjátok ide le? Járok szakemberekhez, de nyilván nem mehetek most. Addig magyarázat kell, mert visszaesem….


Persze nektek könnyebb mindenhová ugyanazt a mondatot lehányni.

2022. dec. 11. 09:48
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

"nyilván nem mehetek most. Addig magyarázat kell, mert visszaesem…."

Akkor ne menj, hanem írjál neki, vagy hívd fel.

2022. dec. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Őt pont nem lehet elérni. Felhívni nem tudom, nem adott meg semmilyen telefonszámot, írásban meg soha nem válaszol. Azt vallja, hogy majd az üléseken megbeszéljük…
2022. dec. 11. 09:52
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Pont te nem akarod, hogy ezóba rakják a kérdésed. Akkor mi értelme van az eglsz kérdésnek? Ez csak egy ÁLOM volt. Nyilvánvalóan még mindig rengeteg sérelem van benned, a tudatalattid pedig ezt a feszültséget ilyen álmokkal vezeti le.

Semmi jelentősége. Más is szokott olyat álmodni, hogy utána azt sem tudja melyik univerzumban van.

2022. dec. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mentálisban volt!
2022. dec. 11. 10:11
 7/12 A kérdező kommentje:

Engem meg az érdekelt, hogy hogyan ne vágjam meg magamat, semmi köze az álomhoz, csak leírtam mert ez elevenítette fel minden rohadt emlékemet és vágyamat!

De nyilván olyan fontos átrakni ide az ezóba, ami egy full kamu tudomány, ahelyett, hogy a mentálisban talán segítettek volna, hogy hogyan ne vágjam fel az ereimet. De sőt, nem segített, csak rontott mindenen, mert egy kérést se lehet meghallgatni.

2022. dec. 11. 10:13
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

7

Akkor rosszul tetted fel a kérdést.

2022. dec. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%
Ne vagdosd magad, k.rva nagy hülyeség# semmivel se lesz jobb tőle, csak elcsúnyul a bőröd. Nekem megmaradtak a hegek, pofán basznám magam, ha visszamehetnék az időben.
2022. dec. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
49%
Kedves kérdező! Itt mindenki válaszolt de te csak kifogásokkal jössz ahelyett hogy esetleg megfogadnád a tanácsokat. Így nem tudunk segiteni.
2022. dec. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!