Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Meglátogatott egy régi nekem...

Meglátogatott egy régi nekem kedves ember álmomban!Mit jelenthet az álom?

Figyelt kérdés

5 éve annak már hogy meghalt, de nagyon kedves volt számomra ez az ember. Mikor meghalt, sem akkor sem később nem találkoztam vele álmomban! Pár napja hihetetlen volt számomra de előttem volt, átölelt és megpuszilt. Utána mintha kerestem volna de már elérhetetlen volt. Mit jelenthet?

Köszönöm szépen előre a válaszokat.


2022. dec. 13. 22:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ez így szerintem nem tartalmaz elég infót a megfejtéshez. Lehet tényleg csak meglátogatott, hogy örömet szerezzen. Vagy mondjuk én anno a nagyon szeretett nagymamámmal álmodtam. Mondta, hogy jött szólni, hogy jönni fog hozzánk a dédim (az ő anyukája), és hogy siet, hogy még el tudjon tőle köszönni. Egy hónapra rá már terhes voltam a kislányommal. Kolléganőmnek ugyanígy megjelent a nagymama álmában és csak mosolygott. Neki is az volt a benyomása, hogy az üzenet az volt, hogy leszületne újra abba a családba és nemsoká találkoznak, pedig nem mondott semmit.
2022. dec. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez nagyon érdekes volt amit írtál, elgondolkodtam most. Tényleg ezen kívűl semmi nem volt az álmomban. Szimplán ennyi. A barátnőmnek pont két napja született gyermeke hátha akkor itt van a megfejtés.🙂 Nagyon tetszett amit írtál,köszönöm.🙂
2022. dec. 16. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!