Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Kihulló vérző fogakkal álmodni...

Kihulló vérző fogakkal álmodni , tényleg halált jelent?

Figyelt kérdés

Nem vagyok annyira babonás de tök sokan mondták hogy ez az álom után meghalt valakijük.

Nagyon sokat foglalkozok a fogaimmal és sokat járok fogrovoshoz szóval lehet hogy ezmiatt álmodtam



2022. dec. 22. 10:34
 1/3 Grimfox ***** válasza:
Nem jelent halált, emiatt nem kell aggódnod. De ettől még nem jelenti azt, hogy ez nem egy negatív tartalmú álom. Persze lehet az éber aggodalomból fakadó álom is, de sok esetben lelki folyamatokat, veszteségérzetet, vagy erős stresszt jelöl.
2022. dec. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem jelent halált. Én sokszor álmodtam foggal, vérző foggal, kihullott fekete foggal. Nem történt soha semmi rossz velünk.
2022. dec. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez szerintem már külön téma lehetne az emberi álmokkal kapcsolatban.

Én pl nem vagyok egy nagy álmodós és szinte rögtön el is felejtem őket, de azt tudom hogy többször álmodtam már azt hogy kihullanak a fogaim, meg hogy nagyon sok fogam van és nem tudom őket kiköpni és fulldoklom tőlük, elég morbid.

Elvileg a fogcsikorgatáshoz is lehet köze.

2022. dec. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!