Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmodtál már folyamatosan...

Álmodtál már folyamatosan minden nap ugyan azzal a személlyel?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki régen osztálytársam volt, jóban voltunk (csak barátok), már évek óta nem beszéltem vele és nem is láttam személyesen de 4 napja folyamatosan azt álmodom, hogy random összefutunk és vagy a találkozás elején vagy a végén mindig csókolózunk mintha teljesen természetes lenne aztán pedig beszélünk pár szót. Amikor felébredek meg teljesen olyan érzésem van mintha fülig szerelmes lennék belé, pedig soha nem gondoltam rá úgy, hogy összejönnék vele.

Már teljesen összezavar ez és napközben folyton a fejemben jár az álmok miatt..

Ez jelenthet valamit, ha folyamatosan ugyan azzal a személlyel álmodok és mindig ugyan az a történés?



2023. jan. 3. 17:00
1 2 3
 1/23 Tudi333 ***** válasza:
100%
Vigyázz ezzel! 😁
2023. jan. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg sikeres volt a manifesztációja veled szemben :) a szerelmi kötések már csak ilyenek. Vele álmodsz, csak rá gondolsz, mindenhol őt keresed.. igen vigyázz ezzel, még ha nem is hiszel benne akkor se hagyd hogy más irányítson téged :)
2023. jan. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Ezt ki fejtenétek kicsit bővebben itt vagy privátban?:D Nem igazán hiszek én az ilyenekben, de ahogy most itt leírtátok mintha rémlene, hogy régebben hasonló spirituális dolgokról is beszélt volna mással kapcsolatban.😅
2023. jan. 3. 19:13
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Velem is volt ilyen, engem is komolyan érdekelne, hogy ez mi. :D
2023. jan. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Az exemmel. Spirituálisan nagyon tudatos, tehát simán elképzelem, hogy manifesztál, de egyszerűen nekem is sokszor nagyon hiányzik.
2023. jan. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
62%

Próbálom akkor jobban elmagyarázni :) ha alapból spirituális csajszi volt, akkor ő biztos ért valamilyen szinten a manifesztációhoz/ vonzáshoz. Nem csak tárgyat de egy személyt is magad köré tudsz csavarni az ő akarata nélkül.

Lehet eldöntötte hogy rajtad próbál ki egy ilyen technikát ennek számos oka lehet miért ( érzett a múltban valamit irántad vagy csak te vagy az akin tesztel - ha a teszt sikerül, azt úgy tudja meg ha ráírsz/felhívod)


Azért nem egy jó buli, mert mint mondtam te valószínüleg nem egyeztél bele hogy bármi spirituális/boszis dolog alanya legyél. Vissza ezeket nem lehet csinálni.


A vonzás törvénye igen működik de én nem ajánlom hogy az embereken kísérletezzünk.


Aztán lehet hogy semmiféle manifesztáció nem történt, egyszerűen neked kezdett el hiányozni, és te magad nem tudod elfelejteni.

Aztán hogy melyik az igazság senki nem tudja 😅

Nézni lehet több szemszögből ezt, de az igazából az hogy a tudatalattink hogy működik azt nagyon nehéz megvizsgálni.

2023. jan. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Évek óta házas vagyok.

2023. jan. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

#6 akkor direkt csinálhatta, valami spiritualis szertartással, mágiával? Mert ezt nem biztos, hogy kinézném belőle.


Nekem is hasonló sztorim van, mint a kérdezőnek, de én házas vagyok, és semmi pénzért nem hagynám el a feleségem. Viszont az álom után egész nap azt éreztem, hogy szeretem ezt a nőt, pedig nem.. Nagyon fura volt, nem akartam elhinni.

2023. jan. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

#8 pont ez a lényeg, hogy titokban csinálja, soha nem jönnél rá mit csinál a hátad mögött.


De mint mondtam nem biztos hogy ilyen történt, az álmok alapból nagyon valósak, és a felkelés után sokáig is kihatással lehet rád. Főleg ha egy régi ismerőssel álmodsz, akkor lehet hogy az álomban úgy érzed szereted , akkor normális az hogy napokig ezen gondolkodsz, csak ne ess át a túloldalra. A tudatalattid minden vágyat felnagyít és valószínüleg okkal. Lehet minimálisan vonzalmat éreztél ezzel a nővel kapcsolatban, és ezzel nincsen semmi baj, csak ne hagyd hogy az álmaid befolyásoljanak. Fogadd el hogy lehet éreztél vonzalmat a másik nő iránt, de az akit szeretsz az a feleséged :)

2023. jan. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
#9 igen valószínüleg így van.. Fizikai testi vágy, vonzalom valóban volt, de az sem szándékosan.. Nagyon szeretem a feleségem, és a szerelmünk tökéletes, sosem tennék semmi ilyet. Ezért is volt nagyon rossz érzés, hogy ilyet álmodtam, és egész nap ezt éreztem. Próbáltam a gondolataimat elterelni..
2023. jan. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!