Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam ,hogy lövöldözök...

Azt álmodtam ,hogy lövöldözök egy iskolában. Valaki segítene megfejteni ,hogy ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

2023. jan. 10. 18:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
Sokat nézted a híradót
2023. jan. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nemhiszem
2023. jan. 10. 18:26
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Az álmok gyakran jelképes jelentéssel bírnak, és az álomtartalmak általában saját tapasztalatainkra, érzelmeinkre és félelmeinkre utalnak. Az iskola gyakran jelképezi a tanulást, a fejlődést és a szocializációt, így az iskolában lövöldözni álmodni azt jelentheti, hogy valami olyan kihívást élünk meg, ami megakadályozza fejlődésünket, vagy olyan konfliktusba keveredünk, ami megakadályozza, hogy teljes mértékben beilleszkedjünk egy csoportba.


Az álomban lövöldözni általában azt jelenti, hogy valami ellen harcolunk, vagy valami elutasítását fejezzük ki. A konfliktus, az ellenállás vagy az elutasítás lehet valós körülmény, de lehet valószínű, hogy az álom valószínűleg a belső konfliktusaidról, érzelmeidről és félelmeidről szól.


Az iskolában lövöldözni álmodni lehetőséget ad arra, hogy jobban megértsd a saját érzéseidet és a helyzetet ami ezt az álmot váltotta ki , és hogy megoldást találj a konfliktusra és a félelemre. Lehetnek olyan lehetőségek, hogy beszélj egy szakemberrel, írj egy naplót, vagy találj valamilyen kreatív módot, hogy feldolgozd az érzéseidet.

2023. jan. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
A 3-as válasszal egyetértek. A hírek, a félelmeid, az agressziód mind megjelenik az álomban. Ez az álom inkább gondolkodnivalót ad arról, hogyan éled meg az érzéseidet, mik munkálnak benned. Jó önismereti alapanyag.
2023. jan. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
69%
Ha tanár vagy, akkor meg is értelek tesó, de lövöldözni rossz, értem?!?
2023. jan. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Utolsó, tanuló vagyok.
2023. jan. 10. 20:50
 7/19 A kérdező kommentje:
Szerintem is jelképes álom lehetett
2023. jan. 10. 21:19
 8/19 anonim ***** válasza:
66%
Ideje több vígjátékot és hasonlókat nézned amolyan ellensúlypzásként.
2023. jan. 11. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 NTBS ***** válasza:
100%
Agresszió.
2023. jan. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
bullying.
2023. jan. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!