Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Elmondjam anyámnak hogy mit...

Elmondjam anyámnak hogy mit mondott álmomban? Akit nem érdekel ez, keressen egy másik kérdést!

Figyelt kérdés

Álmomban visszamentem a múltba és anyám panaszkodott (egy asszonynak) hogy fiút akart, Nem engem akart! Én is ott voltam, és hallottam. Láttam magamat kislányként. Úgy kb. 11 lehettem. És utána ott volt az ágyon egy halott, és anyám rám parancsolt hogy Gyere segíts megfordítani!!


Nem félek halottakról álmodni. Már hozzá szoktam. De az hogy anyám panaszkodott hogy nem akart engem az felkavart. Pedig tudok róla hogy nem akart engem! A legidősebb bátyám is és az apám is erősen javasolták neki hogy vetessen el!

Asztrális utazás? A halott egy titkot rejt?



2023. jan. 12. 12:36
A kérdező szavazást indított:
Mondd el anyádnak.
Ne mondd el anyádnak.
10 szavazat
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Attól tartok, még lesz folytatása ennek!
2023. jan. 12. 12:37
 2/19 anonim ***** válasza:
67%
Érdekes álom. Mond el nyugodtan anyukádnak, hogy a fejlett nyugati genederlobbinak köszönhetően még átműttetheted magad
2023. jan. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Már többször vissza tértem a múltba egyébként. De csak ma tudtam meg hogy ezt asztrális utazásnak nevezik. Ijesztően részletes volt, és élethű.
2023. jan. 12. 13:06
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogy anyád nem akart, vagy mások akarták meggyőzni erről. Szerintem mondd el neki nyugodtan, mit álmodtál. De ne úgy, hogy az arcába mondod/ordítod, mint sértés. Üljetek le, és beszélgessetek egymással. Lehet, hogy még közelebb is fog hozni titeket, ha erről nyugodtan tudtok beszélni.
2023. jan. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
2 Neem! 🙂 Már nem érdekel, hogy mit vagy kit akart szülni! Én jöttem, ez van! Sajnos túlérzékeny vagyok. Megijedtem, de már kezdek megnyugodni.
2023. jan. 12. 13:10
 6/19 anonim ***** válasza:
Ne a múlttal foglalkozz, hanem a jelennel meg a jövővel
2023. jan. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Tudi333 ***** válasza:
Hány éves vagy kérdező?
2023. jan. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nekem nincs jövőm. Jó lenne meghalni, nekem az lenne a legjobb. Olyan lelki terhet cipelek ami emberfeletti. Ráadásul az anyanyelvemen nincs sehol pszichológus, csak szlovákok. Értek én sokat szlovákul de az nem ugyanolyan mint magyarul. A belem jön ki már attól hogy az egész életem anyámról szól. Nem rólam. És most még róla is kell álmodnom, ez már tényleg sok nekem!
2023. jan. 12. 18:32
 9/19 anonim ***** válasza:
Ideje lakóhelyet váltanod
2023. jan. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Akkor a másodlagos kérdésre válaszolva. Ebben semmilyen asztrális utazás vagy titok nincs. Ez egy nagyon konkrét álom azok tükrében, amiket leírsz.

Neked van egy traumád, illetve több is egyszerre. Nem tudsz túljutni azon, hogy nem tervezett gyerek vagy, ráadásul fiúnak vártak. És még az is, hogy anyád árnyékában érzed magad. Ezt a traumacsomagot éled meg ebben az álomban, az ilyesmi gyakori. Illetve azt, hogy ezt az egészet szőnyeg alá söpritek, mással foglalkoztok, forgatjátok a halottat ahelyett, hogy nyíltan beszélnétek.

A halott egy szimbólum. Egy mozdulatlan, hideg dolog, élettelen, és ebben az álomban az anyáddal való egyetlen érintkezésed. Azt gondolom, hogy ez a köztetek levő kapcsolat szimbóluma itt.

Az, hogy 11 éves vagy az álomban azt mutathatja, hogy még mindig gyerekként gondolsz magadra, aki az anyjától függ.

Beszélj neki az érzéseidről. Vagy beszélj egy tükörnek, mintha ő lenne benne, írj neki fiktív levelet. Sok módszer lehetséges, de csak akkor, ha magad is akarod a megoldást. Leginkább az segítene persze, ha függetlenedni tudnál, de ez elsőre nagy lépés lenne.

2023. jan. 13. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!