Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álom betörésről. Mit jelenthet?

Kerdezovagyok kérdése:

Álom betörésről. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Ma éjjel, pontosabban 00:40-kor keltem fel egy álomból. Álmomban Tv-t néztem lefekvéskor, de eléggé hangosan. Majd később arra riadtam fel álmomban, hogy valaki csöngetett az éjjel. Gondoltam azért, mert hangos a tv. Anyukám kikukucskált az ajtón, majd szólt nekem, hogy nézzem meg én is. Egy kopasz férfi volt, már nem emlékszem pontosan, de 30 év körüli lehetett és a háttérben szólt a zene, mintha házibuli lett volna valahol a lépcsőház egyik lakásában. Miközben a kukucskálón keresztül néztem a férfit, hátrébb lépett az ajtótól kb 2-3 méterre és többször nekirohant az ajtónak. Ennek hatására én belülről nekidőltem az ajtónak és próbáltam felhíni a rendőrséget, de mielőtt telefonálhattam volna felkeltem.


Nem sokszor szoktam álmodni, vagy legalábbis nem szoktam rá emlékezni, hogy álmodtam e volna. Ilyen jellegűt még biztosan nem, legalábbis nem emlékszek rá. Ezt az említett férfit biztosan nem ismerem, amikor felriadtam rögtön legépeltem a telefonomban a történteket, hogy biztosan emlékezzek. Olvastam neten, hogy a betöréses álmok valamilyen személyiségfejlődésre utalnak, de kíváncsi vagyok, hogy itt valaki vélekedik e máshogyan. 24 éves férfi vagyok.



#rendőrség #férfi #álom #betörés #álomban alvás #betörés álmomban
2023. jan. 18. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Tudatosítani kellene magadban a betörőt?

A való életben metafórikusan betörsz valahová?

Milyen embernek látod magad amúgy?

2023. jan. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Instán keresd fel:


@alomfejtes


Jókat szokott mondani.

2023. márc. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószinüleg meghal a kutyád és utána megeszed a beleit, majd elmész venni egy liter tejet a boltba ja és apukád elhagy titeket :(( Sajnálom de a sorsot elkerülni nem lehet.
márc. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!