Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez a furcsa álom?...

Mit jelent ez a furcsa álom? Főleg vallásosak érthetik

Figyelt kérdés

Vallásos ember vagyok, Istent hiszem, tisztelem és szeretem.

Ezért sem értem ezt az álmomat.



Álmomban folyamatosan lejártam egy szűk folyosós, sötét pincébe EGY LÉNYHEZ, akit -most jön a lényeg- Istenként tiszteltem. Azt mondtam, hogy ő az Isten. (Hol mondok én ilyet amúgy???) Ez a lény MINDIG NAGYON BARÁTSÁGOS volt velem, mondhatni, hogy szeretett engem, ragaszkodott hozzám. Nem tett nekem semmi rosszat. Ártatlannak tűnt. Ott lakott lent, a sötét pincében. Nagyon sötét volt lent, de egy helyen félhomály és tükör. Ott megláttam a saját arcomat, és azt, hogy a hátam mögött van ez a lény, és nagyon megijedtem. Elkezdtem fölfelé futni és a lejáratot eltorlaszoltam, hogy ne tudjon feljönni. A lény kétségbe volt esve. Kétségbeesett hangon kérdezte, hogy mikor tett ő nekem bármi rosszat, hogy így viselkedek? Tényleg nem tett nekem rosszat soha, ezért hálátlannak éreztem magam. A lény egyre kétségbeesettebb volt, nem haragos. Önmaga ellen fordult, nem ellenem. De én csak hordtam a torlaszt szorgalmasan a felszínen, mert nagyon ki akart szabadulni. A végén már azt visította lelki fájdalmában, hogy elhagytam, hogy HAZA AKAROK MENNI!

Itt ért véget az álom.


2023. jan. 22. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért folytattad a torlaszolást, amiért ki akart jönni? Miért nem a bűntudatod által felébredve egyből eltorlaszolod, kiengeded, megöleled, és azt mondod, hogy ja véletlen volt, megijedtél.


Miért folytattad a torlaszolást?

2023. jan. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert ez egy ijesztő lény volt, mit ölelgessek rajta?
2023. jan. 22. 16:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Az emberek álmodnak dolgokat aminek igazából semmi értelme nincs. Az álmaid az emlékeidből épül fel és sokszor kesze kusza értelmetlen dolgok alakulnak ki belőle. Nagyban függ az álom a lelki állapotodtól is. De mivel vallásos vagy ezért gondolom azt hiszed, hogy a pokol minden erejével a te agyadba akar beférkőzni.
2023. jan. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Laylah ***** válasza:
Félelemből elnyomsz valamit magadban, ami egyébként szép is lehetne. Valamiért nekem a belső gyermek ugrik be, nem tudom, miért, de a válasz mindenképpen benned van.
2023. jan. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Imádkozz
2023. jan. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!