Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek mit jelenthet?

Szerintetek mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Van egy vissza térő álmom ahol egy szobába vagyok és a falra vannak 22-es es számok felirva,annyira zavar hogy nem tudom megfejteni és nem is törődnék vele ha csak egyszer történt volna meg,de ez már a 4 alkalom hogy ezt álmodom.már arra is gondoltam hogy talán akkor fogok meghalni,annyira idegesít hogy nem tudom mit jelent,lehet csak egy véletlen.akinek van valami selytése vagy történt már vele ilyesmi akkor az ne fojtsa magába :-)


2023. jan. 28. 11:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Mikor lesz a 22. szülinapod?
2023. jan. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
5 év múlva lesz
2023. jan. 28. 13:23
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy 2022-ben világvége volt és most mindannyian a túlvilágon vagyunk, csak még nem eszméltünk rá.
2023. jan. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Unatkozol?

Legyszi kimélj meg a hülyeségeidtöl...

2023. jan. 28. 13:27
 5/9 anonim ***** válasza:

3-as, csak a magad nevében beszélj. Én tudom, hogy Odaát vagyok, de nem tavaly óta, hanem már vagy 2 és fél éve, de 2 éve egészen biztosan.

Űdv a Mátrixban Neo!

2023. jan. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Anyukád nem mondta hogy ne egyél sok cukrot?
2023. jan. 29. 00:53
 7/9 anonim ***** válasza:

De mondta. Aztán mégis felzabáltam mindet.

Magyarország = Isten országa

Egy körűlmetélt ország, ahol a gazdagok a legszegényebbek, kivéve, ha megosztják a szegényekkel a vagyonukat. A szegények pedig a leggazdagabbak, mert noha pénzük nincsen, mégis van mit enniük, van hol lakniuk, tisztálkodhatnak, közösségbe járhatnak és nem kell megfagyniuk, ha van hitük Istenben.

De én szegény ördög vagyok az egyetlen, ki ezt meglátta. De hiába látom, mert ha beszélek róla, nincs ki elhiggye. Ezért leírom, hogy akkor, mikor mindez nyilvánvalóvá válik lássák meg, amint elsőkből lesznek az utolsók és utolsókból az elsők. Bizony, ebben az országban minden ige valóra vált, amelyek pedig még nem, majd a jövőben válnak valóra.

Ez hihetetlen és egyben csodálatos. Bárkinek elérhető, aki éppen nincs beállva, mint az atom.

2023. jan. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mit szívsz? Nekem adhatnál belőle
2023. jan. 29. 19:04
 9/9 anonim ***** válasza:
22-es csapdája?
2023. febr. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!