Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az, ha álmomban...

Mit jelent az, ha álmomban lepaktáltam az ördöggel?

Figyelt kérdés

Annyi történt, hogy az iskolánkba úgy vannak kialakítva a termek, hogy a van egy föld alatti szint is, pince szerűek. Oda mentem, mert ott volt órám és ahogy beléptem az ajtón egy másik dimenzióba kerültem. Mint mindenki más aki oda bement.

Energiát vett el 3-4 férfi akiket én ördögként kezeltem és éltem is meg. Az egyik nagyon vonzó férfi volt. (később szerelmes is lettem bele...)

Majd én kerültem sorra, engem is bántani akartak amikor mondtam ennek a jó képűnek, hogy ha vissza enged a földre akkor hozok magam helyett 40 fiút a suliból, beküldöm őket az ajtón. Azt mondta rendben, visszaküldött. Az ajtó előtt voltam és apa telefonszámát próbáltam felidézni, de teljesen más számsort írtam le tudom hogy volt benne 2-es meg 0.

Mert apának vagy egy pszichotikus ismerőse és azt akartam, hogy lezárja az ajtót. De ez így nem sikerült.

Mivel nem akartam rosszban kerülni az ördöggel ezért teljesítettem az ígértemet, vittem a fiúkat az ajtóhoz. Majd én is visszamentem. Itt már intimebb volt a kapcsolatom evvel a jó képű ördöggel. Olyan hevesen csókolóztam vele, mint még senkivel. De mondta, hogy azt érzi, hogy csak félelemből teszem. De én tényleg szerelmes lettem.

Majd felriadtam.

18l


2023. febr. 5. 10:16
 1/5 Lucifer-666 ***** válasza:
Álmodban? Jó vicc volt...
2023. febr. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hú ez nem rossz. Sajnos én is mindig a legjobb részeknél riadok fel :(
2023. febr. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves 1-es!

Mi ebben a vicc? Nem teljesen értem.


Nem gondolom, hogy baj, hogy felriadtam...

2023. febr. 5. 11:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Le tudod írni a külső jellemzőit ennek a jóképű ördögnek? Frizura, hajszín, stb.
2023. febr. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sötét haja volt színt konkrét nem tudok mondani fekete és barna szerű, magas, vékony, kockás has, széles állkapcsok, világos szemekkel. Úgy nézett ki mint egy normális ember. Hasonlított páromra, de mégse ő volt. Nem egyeztek néhány részletben. Az arcforma nem teljesen egyezett, de rá tudnám hasonlítani.
2023. febr. 5. 11:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!