Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha atomrobbanással álmodtam?

Ha atomrobbanással álmodtam?

Figyelt kérdés
Láttam az izzó gombafelhőt és ahogy kiterjedt a hullám, majd minden eltörlődött. Ez már vajon azért volt mert ilyen közel a vég? Vagy azért lehetnek ilyen álmaim mert egész nap atombombás videókat nézek?

2023. febr. 9. 06:36
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Megláttad a jövőt [link]
2023. febr. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És körülbelül mennyi idő lehet vissza? Érdemes már nem bejárni dolgozni, és elkezdeni elbulizni a pénzt?
2023. febr. 9. 09:04
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Évtizedek, talán évszázadok
2023. febr. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%
Attól függ mennyi pénzed van, ha van legalább egy milliód, már fölösleges bejárni dolgozni
2023. febr. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is álmodtam ilyet, kb. 20 évvel ezelőtt, és azóta még semmi se történt.
2023. febr. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmi köze ahhoz hogy bekövetkezik-e vagy sem. Ha egész nap atombombás videókat nézel és érdekel a téma nyilván nagyobb valószínűséggel fogsz ilyenről álmodni és nem a kvantumhúrelméletről aminek a létezéséről sem tudsz.
2023. febr. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Tippre a második :D
márc. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!