Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom többször ugyanazt?

Miért álmodom többször ugyanazt?

Figyelt kérdés

6 hónap alatt már harmadjára tért vissza a következő álmom: Egy sötét fasorban sétálok, vihar van, szakad az eső és egy kis kunyhót látok, melybe betérek. A kunyhó fából van, tető van rajta szintén fából, ugyanakkor se ablaka se ajtaja. Amikor belépek, egy néni vár, piros fejkendővel a fején és teával kínál. Soha életemben nem láttam a nénit, nem tudom ki lehet, nem tudom kihez kötni... Nem szólal meg, miután megittam a teát kilépek a kunyhóból, az eső már nem esik, elindulok az erdőbe, ott egy nagy és két őzgidával találkozom, látok egy rókalyukat amiben lefekszem és vége az álomnak.

Trollkodók kíméljenek, értelmes válaszokat várok! Eddigi álmaimra találtam magyarázatot, erre nem sikerült.



2023. febr. 19. 22:43
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Igyál többet. Azért iszol álmodban, mert ki vagy száradva.
2023. febr. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!