Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom ?...

Mit jelenthet ez az álom ? Miért álmodhattam róla 7 év után?

Figyelt kérdés
Tegnap éjjel az egyik volt barátnőmről álmodtam, még 2016 nyarán voltunk eggyütt és nyár végén szakítottunk mert le lépett egy másik sráccal. Na mind1 nem ez a lényeg már nagyon rég el felejtettem őt a szakítás után soha nem is gondoltam rá nem is érdekelt azok utánn soha, most 7 év után előszőr róla álmodtam , még pedig azt hogy találkoztam vele és csókólóztunk és össze jöttünk újra.de tényleg amikor szakítottunk onnantól kezdve soha nem is gondoltam rá nem beszéltem róla és már rég el felejtettem őt ezt kicsit érdekesnek találom hogy tegnap mint derűlt égből villám csapás róla álmodtam pedig egy másik lányért vagyok oda meg vissza aki éppen más sráccal van eggyütt.

2023. febr. 20. 09:19
 1/2 anonim válasza:
Tudatalatti kivetülése az álom azt mondják. Sok értelmezési lehetőség van. Többnyire ha valakivel együtt vagy álmodban sosem azt jelenti, hogy szereted őt és rá vágysz.
2023. febr. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Érdekes ez a 7 év. Mintha az elméd ürítené a szemetet. Még át akarta élni ezt, emlékezni, megnézni mennyire azonosul vele.
2023. febr. 21. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!