Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a rémálom?

Mit jelenthet ez a rémálom?

Figyelt kérdés

Gyakran szoktam álmodni és a legtöbb esetben az álom valóra vált vagy volt valami jelentősége

Nagyon gyakran vannak rémálmaim is a benne szereplő szörnyeket általában le is szoktam rajzolni

Nem rég volt egy olyan álmom hogy egy kb 30 éves ember segítséget kért tőlem SMS -ben. Küldött pár homályos torz képet egy barna kopasz kis fiúról.

Aztán én is a házban voltam és az a fiú fogyatékos volt és én féltem tőle. Oda jött az anyja de nem volt arca és leült az asztalhoz és kenyeret evett. A torz gyerek meg mosolyogva táncolt felém.

Az álmomban szereplők teljesen idegenek voltak soha nem láttam őket a valóságban. Lehet hogy nincs semmi jelentősége sőt biztos de ez az álom akkor nagyon kikészített

Álom naplót is vezetek amibe fel szoktam jegyezni az ilyeneket és azt is észrevettem hogy ha hideg van a szobában akkor gyakoribbak a rémálmok is



2023. febr. 21. 22:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez nem rémálom, hanem film. Örülj, hogy nem kellett érte fizetni...
2023. febr. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Jól megijedtem komoly vagy. Aludhatok lámpával megint
2023. febr. 22. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!