Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom mindig ugyanezt...

Miért álmodom mindig ugyanezt hetek óta?

Figyelt kérdés

Nagyon idegesítő álmaim vannak, két féle,de egyfolytában ismétlődnek! Mit tegyek,hogy ne ismételje ezt az agyam? 35 éves nő vagyok.

1. Álom: 12. osztályos vagyok,év vége van, de kiderül,hogy osztályt kell ismételnem valami okból (pedig jó tanuló vagyok). Utálom az iskolát, szabad akarok lenni, kétségbeesek,el akarok szökni.

2. Álom: Szintén gimis vagyok. Külföldön vagyok egy nyári táborban. Utolsó nap van. Elkezdek csomagolni a bőröndömbe,de annyi cuccom van,hogy nem fér bele. Rengeteg ruha és egy könyvespolcnyi könyv,nem tudom,honnan. Kétségbeesek,hogy nem tudom hazavinni.


2023. márc. 5. 00:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Van még valami olyan nagy álmod vagy terved, amit valami miatt halogatsz, pedig előnyödre válna, de félsz a bukastol (osztályismetles) Üzenet akar lenni, hogy ne add fel! (minden könyvnek haza kell jönni!)
2023. márc. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Tudom ez nem nyugtat de én pl: rendszeresen azt álmodom, hogy egyszerre csinálom az egyetemet és a gimnáziumot és ezzel párhuzamosan visszaköltözünk a régi házunkba, a régi szobámban vagyok. Gyakran vagyok beteg, vagy közbejön valami, ami miatt nem tudok bemenni a gimibe, félek, hogy megvágnak.3 tárgy körül forognak a gondolatok. Irodalom, történelem, olasz (ezekből kb. Kitűnő voltam mindig, nem is értem :D). A legdurvább mindig visszaköltözni a régi házba, a régi szobámban lenni...21 éves koromban adtuk el, túl vizes volt, de még így is, az összes gyerekkori emlékem odaköt, és valahogy néha visszavágyom. A gimibe viszont nem, jaj. XD
2023. márc. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első,tényleg van! A saját vállalkozói weboldalamat csinálom,de nem akar kész lenni 2 teljes éve (munka,gyerek,betegségek mellett is rengetegek dolgozom rajta,és még mindig alakítom,de az utolsó simítások soha nem érnek véget.)

Második: na igen,ezt is szoktam álmodni,hogy régi szobámba költözöm,férjel es gyerekkel,vissza a szüleim hálószobája mellé..mit mondjak,nem a vágyálmom:)

2023. márc. 5. 23:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!