Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok ilyet és ehhez...

Miért álmodok ilyet és ehhez hasonlókat?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy nyaraltam valahol, vagy ki tudja hogy kerültem oda, de egy nem európai országban voltam, és összejöttem egy pasival, sétáltunk az utcán kézenfogva, és már teljesen beleéltem magam, hogy mennyire jó kapcsolatom van, amikor elvitt a boltjához, ahol dolgozik, és annyira örültem, hogy milyen érdekes lesz, erre belépünk és nővé változott. És onnantól már ott volt anyukám is, és nekünk kettőnknek mutogatta a nő a boltot. Ez az egész miféle komplexusra utal? És már máskor is álmodtam olyanokat, hogy nők közelednek hozzám, vagy ráeszmélek hirtelen, hogy nem is pasival vagyok, hanem nővel. Nem vagyok leszbi.
2023. márc. 22. 15:59
 1/2 anonim ***** válasza:
65%

Ebben semmi különös sincs.

Szólj, ha valami érdekeset álmodsz.

2023. márc. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
74%
Sok élmény ért, az elme próbálja rendezni alvás közben.
2023. márc. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!