Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért vagyok ilyen erőszakos...

Miért vagyok ilyen erőszakos álmaimba?

Figyelt kérdés
2023. márc. 28. 09:03
 1/5 A kérdező kommentje:

Azt álmodtam hogy egy erdei úton sétáltam, láttam egy korombeli srácot (20 év körüli), odamentem hozzá, lefogtam a karját, fejét, lenyomtam, próbált szabadulni, de erősebb voltam nála, bár hasonló testalkatúak voltunk, mégis erősebb voltam nála és ezt élveztem hogy lefogom meg fogva tartom, közbe arra gondoltam, mi lesz ennek a vége, mi a fenét csinálok, ilyet nem szabad csinálni, ha elengedem, hívja a rendőrséget és börtönbe kerülök.. aztán felébredtem


Miért álmodok ilyeneket? Sose erőszakoskodnék senkivel, nem akarok bajt senkinek, ilyet nem lehet csinálni, ez bűncselekmény, de ha nem lenne az akkor se akarnék senkit se bántani :(

Azt se tudom ki volt az a fiú álmomban, sose láttam, nem volt ismerős

2023. márc. 28. 09:04
 2/5 anonim ***** válasza:
Szoktál erőszakos, ijesztő filmeket nézni? Erőszakos zenét hallgatni? Erőszakos játékokkal játszani? Eszel közvetlenül lefekvés előtt zsíros, nehéz ételeket? Érdeklődsz a kártyajóslás, szellemlidézés vagy hasonló cselekmények iránt? Nagyon ritkán vagy szinte általános, hogy ilyet álmodsz? Tetoválás, póló, szobor bármi hasonló van az otthonodban, ami kígyót, sárkányt, ördögöt, ezekhez hasonlót ábrázol? Ha egyszer történt ilyen álom, és egyébként a fenti kérdésekre is nemmel tudsz válaszolni, és őszintén érzed, hogy ez nem helyes akkor remélhetőleg egyszeri alkalom volt. Ha gyakran gyötörnek ilyen álmok, akkor a fentiek alapján el lehet indulni, hol érdemes kutakodni, változtatni, illetve ha szeretnéd imában kérheted Jézust, hogy megszabadítson a téged gyötrő entitásoktól.
2023. márc. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kb fél éve kezdődött, havi 2-3 ilyen álom, nemrég egy városba voltam, ott is lefogtam egy srácot az utcán, közbe meg arra gondoltam, hogy biztos felvesz egy térfigyelő kamera és már jönnek értem a rendőrök.. aztán felébredtem és elég szarul éreztem magam

Nem sokkal később nyomta valaki a csengőt, arra gondoltam hogy mostmár tényleg jönnek a rendőrök és börtönbe zárnak, mert ilyeneket álmodok, de csak a postás volt

2023. márc. 29. 11:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbáld pozitív élményekkel táplálni az elméd.
2023. márc. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem álmaidba hanem álmaidban !


Szomorú látni , hogy az otthon élők mennyire nem tudnak helyesen írni / beszélni a saját anyanyelvükön.

Tényleg nekem , aki Angliában élek már jóideje , kell kijavítanom ?

XD

2023. ápr. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!