Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok egy másik életről?

Miért álmodok egy másik életről?

Figyelt kérdés

Nem olyan sűrűn álmodom - legalábbis nem emlékszem rá, évente kb 3-4x max.

Az a lényeg, hogy álmomban teljes más életem van. Más feleség, más gyerekek. Gyerekek nem mindig, de a feleségem az más. Volt már rá példa, hogy ismerős nő volt az, de a legtöbb esetben fogalmam sincs, hogy ki az.

A legnyomasztóbb viszont az, hogy ébredés után hiányérzetem van és ez gyakran napokig eltart. Hiányzik az álombéli életem, az ottani feleségem. Néhány nap múlva aztán megkopik és elmúlik az érzés, de tényleg olyan nyomasztó, mintha elszakítottak volna tőlük.

Miért van ez? Nem vagyok ezós amúgy, nem hiszek a dimenziókban meg más életekben, de nem tudtam máshova kategorizálni a kérdést.



2023. ápr. 9. 17:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Erős elvágyodás. Nem kell hagyni, hogy negatívan érintse a valóságot és főleg nem az érintettek életét.
2023. ápr. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Ezek szerint a jelenlegi feleségeddel nem vagy megelégedve, gondoltál már a válásra, és elvágyódsz egy jobb életbe. Ezek a vágyok megjelennek érzésként valóságosan az álmodban.
2023. ápr. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Ahogy fentebb írják. Nem érzed jónak az életet a jelenlegi feleségeddel. Időnként a gyerekekből is besokalsz. Ezért vannak ezek az álmok. Talán álmodban olyan feleséged van amilyenre igazából vágynál, és azért érzed a hiányérzetet.
2023. ápr. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Fura. Nem mondom, hogy nincsenek súrlódások, de összességében jól megvagyunk a feleségemmel, harmonikus a kapcsolat, keveset vitatkozunk. Nem is erre akartam kihegyezni a kérdést, hanem arra, hogy mintha álmomban egy másik életet élnék amikor ezeket álmodom, és az a fura, hogy még a borzalmas rémálmokon is túlteszem magam ébredés után 5 perccel, de ezek az álmok tényleg akár napokig is velem vannak, szó szerint érzem a hiányt és ez fura érzés.
2023. ápr. 9. 22:12
 5/15 anonim ***** válasza:
76%

Ha valamire kihegyeznéd a kérdést, akkor magadtól kérdezd meg. Ne itt. Vagy kérdezz eldöntendő kérdést. Akkor elég egy igen nem válasz.

Tiszta, hogy valami ezo /párhuzamos dimenziót megerositő választ vártál. Majd talán később ilyen is lesz.

De tapasztalatból mondom, hogy az elvágyodásmentes párhuzamos univerzumban utazó álmok nem ilyenek. Ez elvágyódás a tudatalattidból.

2023. ápr. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%

Lehet ezoterikus vonala. De a másik feleségen túl olyan is lehet, hogy egy komplett másik, izgalmasabb életre vágysz. Túl szürkék, monotonok a mindennapok, és szeretnél izgalmasabb életet.

De ezoterikus vonalon meg, lehet előző életbeli családoddal álmodsz?

2023. ápr. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%
Az előző életek ennél sokkal jobban el vannak zárva már egy felnőttnél. 6-7 éves kor felett.
2023. ápr. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még 20 éves korom körül is volt egy rendszeresen vissza térő álomképem. És tuti, hogy előző életbéli. Egyszerűen más nem lehetett. Egész addig visszatért időről-időre. Mindig ugyanaz a kép. Magamat láttam, de más külsővel.
2023. ápr. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
29%
Oké, tuti.
2023. ápr. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
58%

Jó, nem tuti :)

És tényleg nem az. De akkor mi lehetett?

2023. ápr. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!